نرخ زعفران صادراتی نگین فله درجه یک عمده

نرخ زعفران صادراتی نگین و سرگل فله با کیفیت درجه یک و به صورت عمده، مورد سوال تاجران و صادرکنندگان است که برای پاسخ به این سوال و اطلاع از قیمت روز به اینترنت مراجعه می کنند.

زعفران نگین به عنوان باکیفیت ترین و بهترین زعفران صادراتی ایران شناخته می شود که باز هم با توجه به میزان ممتاز بودن و کیفیت آن، به درجات مختلفی تقسیم بندی می گردد.

معمولا دو زعفران نگین و زعفران سرگل به عنوان زعفران های صادراتی ایرانی شناخته می شوند.

البته نرخ زعفران سرگل با توجه به قیمت مناسب تر آن و البته کیفیت درجه یک و قابل توجهی که دارد، بیشتر مورد سوال قرار می گیرد.

اما زعفران نگین نیز مورد استفاده در بازارهای صادراتی بوده و از سوی تاجران و صادرکنندگان نرخ آن مورد سوال است.

قیمت روز و نرخ زعفران صادراتی مرغوب

قیمت روز زعفران نگین، مانند بسیاری از محصولات لوکس و درجه یک، متأثر از کیفیت، حجم سفارش، زمان خرید و البته بسته بندی بودن یا فله بودن زعفران است.

در هر صورت نرخ زعفران صادراتی نگین، در میان زعفران های پوشال، سرگل و دسته بیشترین مقدار را به خود اختصاص می دهد.

خوشبختانه دنیای مجازی و فعالیت بسیاری از بازرگانی ها مانند بازرگانی خشکبار آرین در فضای اینترنت، این امکان را به وجود آورده که نرخ زعفران صادراتی در ارقام مختلف به راحتی قابل دسترس باشد.

نرخ زعفران صادراتی نگین به محل خرید زعفران نیز بستگی خواهد داشت و در صورت خرید مستقیم از منابع اولیه و عرضه کنندگان و تولید کنندگان، قیمت های واقعی تر و قابل قبول تری وجود دارد.

کاملاً واضح است که استفاده از بستر اینترنت، برای خرید عمده زعفران صادراتی درجه یک، صرفاً یک منبع اولیه جهت به دست آوردن اطلاعات است و در خریدهای عمده، نیاز به مذاکره حضوری و عقد قرارداد، امری غیر قابل اجتناب خواهد بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − شش =