نرخ زعفران پوشال بازار تهران – مشهد

نرخ زعفران پوشال بازار تهران – مشهد به عنوان دو بازار مهم در زمینه ی عرضه ی این محصول، نقشی تعیین کننده در قیمت گذاری خواهد داشت.

تهران به عنوان پایتخت کشور، مرکز تجارت انواع محصولات کشاورزی و صنعتی به شمار می آید و بنابراین در زمینه ی قیمت گذاری محصولات مختلف، بازار تهران نقشی اساسی ایفا می کند.

این امر در مورد نرخ گذاری انواع زعفران نیز مؤثر است و بعد از مشهد به عنوان مرکز استان خراسان و تولید کننده ی اصلی زعفران در کشور، نقشی تعیین کننده خواهد داشت.

نرخ زعفران پوشال فله و بسته بندی

به عنوان مثال زعفران پوشال به عنوان یکی از انواع زعفران های است که در بازار با کیفیت ها، بسته بندی ها و در نتیجه قیمت های مختلفی ارائه می گردد.

طبیعی است که نرخ زعفران پوشال فله ای، به دلیل عدم ورود هزینه های بسته بندی، با قیمت کمتری در بازار تهران و مشهد خریداری می گردد.

و بنابراین بهترین حالت خرید به ویژه برای تجار و افرادی که به دنبال افزایش سود حاصل از فروش و صادرات انواع زعفران از جمله پوشال هستند، خرید فله ای این محصول و سپس بسته بندی و در نهایت ارائه به بازار داخلی یا جهانی خواهد بود.

اما نرخ زعفران پوشال همچنین تابع زمان خرید و سفارش و البته میزان حجم درخواستی برای خرید نیز خواهد بود.

طبیعی است که نوسان قیمت در بازار زعفران پوشال مانند سایر ارقام زعفران و البته محصولات، حاکم است و بنابراین توجه به این که در زمان افت قیمت بازار، سفارش خرید انجام شود یا در زمان اوج آن، تفاوت زیادی در کاهش یا افزایش سود حاصل از خرید و فروش این محصول را شاهد خواهیم بود.

در نهایت کاملاً واضح است که همواره حجم خرید، تأثیر مستقیمی بر نرخ زعفران داشته و نرخ زعفران پوشال نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

آدرس سایت تخصصی زعفران آرین:

www.ariansaffron.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 5 =