نرخ صادراتی عناب بهترین انواع بیرجند خراسان جنوبی

نرخ صادراتی عناب بر اساس پارامتر های مختلفی تعیین می شود و در این میان بهترین انواع بیرجند (خراسان جنوبی) دارای بیشترین قیمت می باشد.

در هنگام صادرات عناب بیرجند به بازار جهانی همیشه ما با اولین مساله ای که رو به رو بوده ایم، این بوده که نرخ صادراتی این محصول چه میزان است.

نرخ کالا برای مشتریان ما از اهمیت زیادی برخوردار است، از این رو ما قصد داریم تا مهم ترین پارامتر های موثر بر بهترین محصول بیرجند (خراسان جنوبی) را ذکر کنیم.

کیفیت محصول:

کیفیت عناب یکی از اصلی ترین مسائلی است که در قیمت نهایی عناب برای صادرات موثر است، همان طور که می دانید عناب درجه بندی های مختلفی داشته و کیفیت آن بر اساس پارامتر های متفاوتی از جمله:

  • رنگ
  • میزان چروک
  • درصد درشت
  • درصد آفت زدگی

قیمت گذاری می شود.

نوع بسته بندی:

طبعا نوع بسته بندی محصول یکی دیگر از مهم ترین پارامتر هایی است که بر قیمت عناب صادراتی موثر است، ار عناب را در کیسه های 50 کیلویی بسته بندی کنیم، یک قیمت دارد، اگر عناب بسته بندی شده در بسته های کوچک باشد، طبیعتا قیمت خاص خود را خواهد داشت.

بازار هدف:

شاید از خود بپرسید که بازار هدف چه ارتباطی با قیمت دارد؟

بازار هدف تعیین کننده میزان رقابت آن بازار است، به عنوان مثال اگر بازار هدف مورد نظر ما رقابت سنگین باشد، باید تا حد ممکن قیمت را پایین آورد، اما اگر رقابت کمی در بازار وجود داشته باشد طبیعی است که بتوانیم محصولمان را با قیمت گران تری بفروشیم.

نرخ صادراتی عناب در بازرگانی آرین

از آن جایی که آرین اصلی ترین تامین کننده انواع عناب صادراتی از بیرجند و به صورت کلی خراسان جنوبی است، سعی نموده تا بهترین نرخ صادراتی عناب را در بین کلیه شرکت های رقیب داشته باشد.

نرخ صادراتی عناب در بازرگانی آرین بر اساس نظر مشتریان بهترین نرخ ممکن در بازار می باشد.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی با بخش فروش در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 6 =