نرخ صادرات مغز پسته کالک – دو پوست به ایتالیا

نرخ صادرات مغز پسته کالک – دو پوست به کشور ایتالیا به دلیل حجم بالای کاری ایرانیان و تجار ایتالیایی اهمیت زیادی داشته و بسیاری از فعالیت های تجاری بر اساس همین قیمت شکل می گیرد.

ایتالیا به دلیل صنایع مختلف خود در زمینه تولید شیرینی سعی می کند تا انواع مغز پسته صادراتی را از ایران خریداری نموده و نیاز خود را به این محصولات بر آورده کند.

شاید بهتر باشد قبل از پرداختن به نرخ صادرات مغز پسته به ایتالیا ما چندین سوال را پاسخ دهیم تا بتوانیم راحت تر در مورد نرخ گذاری محصولات صادراتی به ایتالیا اظهار نظر نماییم.

آیا ایتالیا برای صادرات مغز پسته از ایران استاندارد خاصی در نظر گرفته است؟

پاسخ مثبت است، این کشور برای واردات مغز پسته از کشور ما استاندرد آفلاتوکسین را داشته و در صورتی که مغز پسته ارسالی نتواند این استاندارد را پاس کند، از این کشور برگشت می خورد.

بیشتر چه نوع مغز پسته های به این کشور صادر می شود؟

مغز پسته کالک – دو پوست در کنار مغز پسته دهن بست فندقی گزینه های بسیار خوبی برای صادرات هستند.

اما با توجه به میزان صادرات مغز پسته نمونه مغز پسته دو پوست حجم قابل توجهی را دارا است.

نرخ صادرات مغز پسته به ایتالیا

نرخ صادرات مغز پسته به کشور ایتالیا به دلیل این که استاندارد های خاص و محصولات خاص نیاز دارند، بالاست و به همین دلیل است که ایتالیا بر آن شده تا بخشی از نیاز خود را از امریکا تامین کند.

در صورتی که قصد دارید تا به ایتالیا صادرات مغز را انجام دهید، قبل از هر چیز با مشاوران مرکز ما در ارتباط باشید تا نرخ روز پسته را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

دقت کنید!

در ایتالیا معمولا بیشتر تجار شرایط پرداخت در مقصد را پیشنهاد می دهند که این مطلب باعث شده تا مشکلات زیادی دامن گیر تجار ایرانی شود.

مشتری در ایتالیا به اطمینان خاطر دادن به تجار ایران باعث شدده اند تا محصول بدون پرداخت به بندر این کشور راهی شود، اما پس از این که کالا به کشور مربوطه رسید، آنان معامله را فسخ می کنند و مدعی هستند که قیمت بالاست و در صورتی که به عنوان مثال دو یورو از قیمت کم نکنند، بار را برگشت خواهند زد.

در این حالت تجار ایرانی ناچار هستند برای این که بیشتر متضرر نشوند محصول خود را ارائه کنند و ضرری زیاد بازار تجارت را ترک نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 2 =