نرخ میوه خشک بسته بندی 250 – 150 گرمی ممتاز

میوه خشک بسته بندی با نرخ های مختلف و ممتاز تولید می شود و خوشبختانه نمونه های بسته بندی با وزن های 250 – 150 کرمی و وزن های پائین توانسته است بازار خوبی را متعلق به این حوزه نماید.

نرخ میوه خشک بسته بندی با توجه به بهداشتی بودن آن نسبت به میوه خشک فله و ظاهر مشتری پسند آن از قیمت بالاتری برخوردار می باشد و در چند سال اخیر نیز مشتریان به شدت از میوه خشک بسته بندی استقبال می نمایند و وزن هایی مانند 250، 100، 500 و … گرمی بسیار مشتری پسند می باشد.

میوه خشک مخلوط به صورت فله و بسته بندی شده وارد مرحله بسیار خوبی در حوزه خرید و فروش شده است و تولید در وزن های بسیار پائینی برای بسیاری از خشکبارهای ایرانی خوشبختانه توانسته است در حوزه خشکبار تحول و پویایی بسیار خوبی را ایجاد نماید.

میوه خشک بسته بندی ممتاز ایرانی 

میوه خشک بسته بندی شده ممتاز ایرانی در وزن های پائین به راحتی در فروشگاه های مختلف و آجیلی ها از استقبال خوبی برخوردر می باشند و با بسته بندی قابل رؤیت این امکان به وجود آمده است که مشتریان بتوانند کیفیت میوه خشک مخلوط داخل آن را دیده و راحت تر خرید نمایند.

در حوزه میوه خشک بسته بندی با توجه به برندهای در حال تولید در داخل کشور و گواهی های بهداشت و سیب سلامت دار بودن این محصولات، خوشبختانه مشتریان از این محصولات کاملا بهداشتی استقبال نموده و صادرات میوه خشک باید قوی تر از گذشته صورت گیرد.

تنوع خوب محصولی و ارائه نرخ میوه خشک فله و بسته بندی در بازارهای مختلف با قیمت مطلوب می تواند در این حوزه ارزآوری مناسب را ایجاد نماید ولی باید به سوی بازاریابی و تبلیغات بیشتر در این محصول بی نظیر قدم برداریم و از حالت تجارت سنتی و قدیمی خارج شویم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هشت =