نرخ میوه خشک توت فرنگی اسلایس ایرانی

نرخ میوه خشک توت فرنگی اسلایس ایرانی به مواردی چون خرید فصلی و یا خارج از فصل بستگی دارد و بنابراین شرکت های بازرگانی برای خرید با بهترین شرایط، بایستی به موقع اقدام نمایند.

توت فرنگی یکی از میوه هایی است که طرفداران بسیاری دارد و در کشور ما نیز در مناطقی چون شمال و غرب کشور کشت و تولید می گردد.

اما مانند بسیاری از میوه های دیگر، فصل میوه توت فرنگی طولانی نیست و بنابراین تولید میوه خشک توت فرنگی اسلایس نیز زمان محدودی دارد.

بنابراین شرکت های بازرگانی و دمنوشی که از میوه خشک توت فرنگی اسلایس استفاده می کنند، بهتر است در زمان وفور توت فرنگی تازه اقدام نمایند.

در واقع نرخ میوه خشک توت فرنگی در خارج از فصل تولید، افزایش می یابد و یکی از دلایل آن نیز کم شدن زمینه ی بار در بازار است.

اما قطعاً اگر قرارداد تولید و تحویل این محصول به مشتری در زمان خشک شدن، بسته شود، تحویل پارت به پارت بوده و نرخ میوه خشک توت فرنگی ثابت خواهد بود.

نرخ میوه خشک توت فرنگی وارداتی

همان طور که می دانید میوه خشک توت فرنگی تنها به رقم اسلایس ایرانی منحصر نمی باشد؛ نوع دیگری از این محصول وجود دارد که وارداتی بوده و یکی از تفاوت های عمده ی آن با رقم ایرانی، نحوه ی خشک شدن آن است.

به این معنا که علاوه بر تفاوت فرآیند تولید که با دستگاه های متفاوتی انجام می شود، میوه خشک توت فرنگی وارداتی به شکل کامل خشک می گردد.

بر خلاف نوع ایرانی که به صورت اسلایس در آمده و سپس در دستگاه های خشک کن، فرآیند از دست دادن آب و در نهایت خشک شدن را طی می نماید.

اما در مورد نرخ میوه خشک وارداتی توت فرنگی باید گفت که در مقایسه با رقم ایرانی ارزان تر است؛ چرا که به دلیل تفاوت در نحوه ی تولید و البته افزودنی هایی که برای تولید آن استفاده می شود، میزان توت فرنگی تازه ی کمتری مصرف می گردد که تأثیر زیادی در کاهش نرخ می گذارد.

بازرگانی خشکبار آرین با ارائه ی میوه خشک توت فرنگی وارداتی و ایرانی در کیفیت های متفاوت، برای مشتریان مختلف دمنوشی، آجیلی و فرآوری آماده ی ارائه خدمات می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =