نرخ میوه خشک سیب

نرخ میوه خشک سیب اسلایس شده صنعتی

نرخ میوه خشک سیب اسلایس شده صنعتی بر مبنای میزان روشن بودن یا تیره بودن، درصد رطوبت و نیز نوع بسته بندی تعیین و در بازار عرضه می شود.

همان طور که می دانید مصرف سیب به صورت روزانه بسیار مورد تأکید می باشد و در میان وعده های غذایی مختلف بایستی میوه های مختلف و به صورت ویژه سیب را مورد استفاده قرار داد.

اما برای کسانی که امکان استفاده از سیب را به صورت تازه ندارند، مصرف سیب خشک شده نیز پیشنهاد مناسبی به نظر می رسد.

شیرینی بیشتر، امکان نگهداری راحت آن در مدت زمان طولانی تر بدون استفاده از یخچال و بالاخره راحتی استفاده از این محصول، از جمله گزینه هایی است که می تواند مصرف میوه خشک سیب را برای بسیاری از افراد خوشایند کند.

به گونه ای که برای ورزش هایی مانند کوهنوردی، میان وعده های کودکان در مدارس و حتی برای پذیرایی در همایش ها و ادارات به گزینه ای مناسب تبدیل شود.

نرخ میوه خشک سیب با پوست و بدون پوست

در واقع استفاده از میوه خشک سیب و سایر میوه خشک های خشک شده به شیوه ی صنعتی، بعد از مصرف میوه ی تازه می تواند یکی از مناسب ترین جایگزین ها باشد.

اما نرخ میوه خشک سیب بر چه مبنایی مشخص و به بازار ارائه می گردد؟

در پاسخ باید باید گفت که اولاً سیب خشک را همچون بسیاری از انواع میوه خشک های صنعتی، به دو صورت با پوست و بدون پوست خشک می کنند.

و در حالت کلی سه رقم سیب سفید یا زرد بدون پوست، سیب قرمز با پوست و سیب سبز با پوست تولید می شود.

البته بعضی از تولید کنندگان نیز انواع طعم داری چون سیب دارچینی را تولید نموده اند.

بدیهی است که نرخ میوه خشک سیب در هر کدام از موارد بالا، رابطه ی مستقیمی با میزان کیفیت محصول خواهد داشت.

رنگ، عطر و طعم میوه خشک سیب، بحث فله ای بودن یا بسته بندی کردن و همچنین میزان کیفیت محصول از موارد بسیار مهم در تعیین نرخ میوه خشک سیب به شمار می روند.

اما برای دسترسی به بهترین کیفیت و نرخ از انواع میوه خشک، امروزه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بسیاری در حال فعالیت هستند.

در این راستا بازرگانی خشکبار آرین، در کنار ارائه ی انواع زعفران، مویز، عناب، زرشک و پسته، انواع میوه خشک صنعتی با کیفیت ها و قیمت های مختلف و همچنین بسته بندی های متفاوت را در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − هشت =