نرخ میوه خشک صادراتی

نرخ میوه خشک صادراتی اسلایس شده مخلوط بسته بندی

نرخ میوه خشک صادراتی اسلایس شده مخلوط بسته بندی بر مبنای مواردی مختلفی چون کیفیت محصولات، تنوع و البته قیمت تمام شده برای تولید محاسبه می شود.

میوه خشک صنعتی به عنوان یکی از محصولات جدید د رحوزه ی آجیل و خشکبار محسوب می شود که در بازارهای جهانی نیز مشتریان و طرفداران خود را دارد.

به ویژه انواع میوه خشک اسلایس ایرانی که با دارا بودن طعم و عطر و کیفیت مناسب، مورد استقبال مشتریان خارجی نیز واقع شده است.

و همه ساله بخش قابل توجهی از تولید میوه خشک صنعتی در کشور به این حوزه اختصاص می یابد و تولید کنندگان و برندهای مختلف موفق شده اند، میزان بالایی از تولید میوه خشک را در بازار جهانی عرضه نمایند.

نرخ میوه خشک صادراتی اسلایس صنعتی

همان طور که در بازار آجیل و خشکبار دیده اید، تنوع بسیار خوبی از میوه خشک اسلایس شده تولید و عرضه می شود.

میوه خشک آلو شابلون، کیوی، خرمالو، هلو، شلیل، پرتقال و بسیاری از انواع دیگر میوه های تابستانی و زمستانی در این حوزه تولید می گردند.

اما نرخ میوه خشک صادراتی بر چه اساسی تعیین می شود؟

طبیعتاً در این خصوص موارد متعددی را باید در نظر گرفت که از کیفیت محصول گرفته تا نوع بسته بندی را در بر می گیرد.

این محصول را می توان هم به صورت ساده و هم به صورت مخلوطی از چند میوه آماده و بسته بندی کرد.

طبیعتاً در تعیین نرخ میوه خشک صادراتی به صورت مخلوط، این که چه میوه خشک هایی را برای مخلوط کردن انتخاب نماییم و از هر کدام چه مقدار مهم است.

به عنوان مثال اگر بخواهیم قیمت تمام شده مناسب تر باشد بایستی از محصولاتی با قیمت پایین مانند سیب، پرتقال، کیوی، خرمالو و آلو شابلون استفاده نماییم.

اما اگر در مخلوط، مواردی مانند میوه خشک توت فرنگی، آناناس و انبه استفاده شود، طبیعتاً نرخ میوه خشک صادراتی افزایش خواهد داشت.

از سویی نوع بسته بندی به لحاظ وزن، شکل ظاهری و نیز موادی که برای تولید آن مورد استفاده قرار گرفته نیز در نرخ میوه خشک صادراتی مؤثر می باشد.

به هر جهت یکی از راه های کاهش قیمت میوه خشک بسته بندی و فله صادراتی، دسترسی به عرضه کنندگان دست اول و شرکت هایی است که با داشتن تجربه و تعهد، امکان ارائه ی قیمت و کیفیت بر اساس بازار مقصد را داشته باشند.

در این راستا بازرگانی آرین به دلیل همکاری با تولید کنندگان مختلف کشور امکان ارائه ی کیفت ها، بسته بندی ها و قیمت های متفاوت و متناسب با بازارهای مختلفی جهانی را داشته و آماده ی ارائه ی مشاوره ی خرید می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − پنج =