نرخ میوه خشک گوجه اسلایس صنعتی

نرخ میوه خشک گوجه اسلاس صنعتی برای فروش در بازار به مواردی مانند میزان کیفیت محصول و البته درصد رطوبت محصول تولیدی بستگی دارد.

همان طور که می دانید، گوجه فرنگی یکی از پرمصرف ترین محصولات کشاورزی در بخش های مختلف مصرفی است.
از رستوران ها گرفته تا تولید رب و انواع چاشنی همه از گوجه فرنگی استفاده می کنند.

اما علاوه بر مصارف تازه خوری و فرآوری شده به صورت چاشنی، امروزه گوجه خشک شده نیز به میزان قابل توجهی تولید و عرضه می شود.

این محصول صنعتی مانند بسیاری از انواع میوه خشک، به صورت اسلایس شده و حلقه ای آماده می گردد.

البته نوع دیگری از گوجه خشک نیز به صورت سنتی تولید می گردد که کیفیتی پایین تر و در نتیجه نرخ کمتری خواهد داشت.

نرخ میوه خشک گوجه حلقه ای

اما نرخ میوه خشک گوجه به چه مواردی بستگی دارد؟

همان طور که در مورد سایر انواع میوه خشک صنعتی بحث میزان مصرف میوه ی تازه در نرخ گذاری ملاک است؛ در خصوص گوجه خشک نیز این مسئله وجود دارد.

و با توجه به این که در خصوص میوه های آبدار، حجم بیشتری از میوه ی تازه مورد نیاز است؛ بنابراین در نرخ میوه خشک گوجه نیز این نکته نیازمند توجه است.

در واقع با توجه به این که حجم قابل توجهی از گوجه فرنگی تازه را آب تشکیل می دهد، بنابراین بایستی حجم بالایی از گوجه تازه مورد استفاده قرار گیرد.

البته با توجه به بافت گوجه تازه و گوشتی بودن آن، این حجم کمتر خواهد بود.

نکته ی دیگری که در خصوص نرخ میوه خشک گوجه اهمیت دارد، بحث میزان سفیدی موجود در آن است که در نهایت بر کیفیت و رنگ گوجه خشک نهایی تأثیر گذار خواهد بود.

کاملاً واضح است که اگر گوجه ی تازه مورد استفاده پرگوشت، قرمز و خوش رنگ بوده و میزان سفیدی در آن کمتر باشد، در نهایت گوجه خشک خوش رنگ تر و بهتری خواهیم داشت.

و برعکس زمانی که قسمت اعظم گوجه تازه به صورت سفید رنگ باشد، در نهایت گوجه خشک تولیدی، در مقایسه با رقم اول، کیفیت پایین تری خواهد داشت.

بنابراین در دو حالت مذکور نرخ میوه خشک گوجه متفاوت خواهد بود.

البته قطعا طعم گوجه، و البته بحث میزان رطوبت گوجه خشک نیز اهمیت زیادی دارد.

در واقع این که چه درصدی از آب گوجه ی تازه در گوجه خشک نهایی باقی بماند یا تبخیر شود، در بحث قیمت گذاری اهمیت خواهد داشت.

همان طور که می دانید نکته ای که در خصوص نگهداری گوجه خشک و سایر میوه خشک های صنعتی اهمیت زیادی دارد، بحث نگهداری آن است.

طبیعی است که وقتی حجم بالایی از رطوبت موجود در میوه تازه در میوه ی خشک شده موجود باشد، عملاً شرایط برای رشد میکروب و فساد پذیری آماده تر می باشد.

البته این مسئله به نوع مصرف میوه خشک نیز بستگی زیادی دارد و بنابراین ممکن است برای برخی از مصارف میوه خشک، خرید محصولی با رطوبت بیشتر، بیشتر مورد پذیرش مشتری باشد.

در هر صورت نرخ میوه خشک گوجه به میزان رطوبت باقی مانده در آن نیز بستگی دارد.

بحث بسته بندی گوجه خشک نیز اهمیت زیادی در قیمت گذاری دارد که هر خریدار عمده، با در نظر گرفتن نوع مصرف و بازار هدف خود، می تواند اقدام به خرید فله یا بسته بندی آن نماید.

اعلام قیمت و نرخ میوه خشک گوجه در اینترنت

اما برای خرید این محصول با حجم عمده به کجا باید مراجعه کرد؟

طبیعی است که برای مصارف عمده، مراجعه به تولید کنندگان و توزیع کنندگان عمده، کیفیت های مورد قبول تر و البته نرخ های مناسب تری پیش روی مشتریان قرار می دهد.

و از آن جایی که امروزه بستر اینترنت، زمینه ی عرضه ی انواع میوه خشک و البته گوجه خشک را فراهم آورده، مراجعه به سایت های اینترنتی یکی از متداول ترین راه ها خواهد بود.

در این فضا می توان به تولید کنندگان و فروشندگان ی متعددی که در خصوص تولید و عرضه گوجه خشک و سایر انواع میوه خشک صنعتی مشغول هستند، دسترسی پیدا کرد.

طبیعی است که هر کدام از تولید کنندگان با در نظر گرفتن توضیحات بالا، نرخ میوه خشک گوجه را با ارقام مختلفی بیان می کنند.

البته باید توجه داشت که اگر چه فروش اینترنتی میوه خشک، یک فرصت ایده آل برای امکان بررسی قیمت ها و کیفیت های تولید کنندگان مختلف را فراهم آورده است.

اما یافتن بهترین منبع خرید، کاری زمان بر خواهد بود.

در این میان شرکت هایی هستند که به دلیل همکاری با تولید کنندگان مختلف میوه خشک در سراسر کشور، امکان ارائه ی قیمت های مختلف و کیفیت های مختلفی را دارند.

طبیعی است که هر مصرف کننده میزان کیفیت متفاوت و نرخ متفاوتی از گوجه خشک را نیاز دارد و ارتباط با این شرکت ها می تواند وی را زودتر به نتیجه برساند.

در هر صورت اینترنت یکی از در دسترس ترین منابع به منظور دست یابی به بهترین شرایط خرید گوجه خشک خواهد بود.

البته علاوه بر گوجه خشک، محصولاتی مانند میوه خشک آلو، سیب، پرتقال، کیوی، خرمالو، موز، انبه، و سایر میوه خشک های اسلایس صنعتی نیز به صورت اینترنتی عرضه می شود.

همچنین بخش قابل توجهی از انواع میوه خشک حبه ای شامل زنجبیل، آناناس، نارگیل، انبه، طالبی و مواردی از این دست، در فروشگاه ها و سایت های اینترنتی عرضه می گردد.

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از شرکت های فعال در عرضه ی انواع زعفران، زرشک، عناب، مویز، پسته و انواع میوه خشک سنتی و صنعتی، آماده ی ارائه ی محصول به مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 1 =