نمایندگی فروش انواع زعفران سرگل – نگین مشهد در تهران

نمایندگی فروش انواع زعفران در تهران توسط مجموعه بازرگانی خشکبار آرین مشهد با نمونه هایی هم چون سرگل – نگین و… با بهترین کیفیت شروع به کار کرد.

ما در طی سال مشتریان زیادی داریم که در تهران هستند و برای خرید زعفران مورد نیاز خود با ما تماس می گیرند، به همین جهت ما بر آن شدیم تا برنامه ریزی را در جهت فروش زعفران در تهران انجام دهیم تا مشتریان ما بتوانند از نمایندگی ما محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند، اما به دلیل هزینه بر بودن بحث تجارت زعفران در تهران، در صورت وجود سفارش محصول برای مشتریان به این شهر ارسال خواهد شد.

اجازه دهید تا قبل از تشریح محصولات آرین در تهران به مسائلی هم چون نحوه ارسال و نحوه پرداخت بپردازیم.

از آن جایی که ما نمایندگی فروش انواع زعفران در تهران را داریم و باید هر روزه با توجه به سفارشات متعدد زعفران را برای مشتریان خود به تهران ارسال کنیم، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا محصولات را به صورت مستقیم برای نمایندگی فروش خود در تهران ارسال کرده و مشتری پس از رویت کالا را تایید کرده و خرید خود را انجام دهد.

اما این کار زمانی قابل انجام خواهد بود که مشتری مقداری از مبلغ فاکتور را برای ما پرداخت نماید و در آن هنگام ما ارسال محصول را برای وی انجام می دهیم، دلیل این موضوع این است که در برخی موارد که ما زعفران را به سفارش مشتری برای نمایندگی تهران ارسال کرده ایم، مشتریان چون پولی پرداخت نکرده بودند، حتی برای دریافت سفارش خود به ما مراجعه نکرده و ما متضرر شدیم.

در برخی موارد نیاز است تا مشتری کل مبلغ فاکتور را برای ما پرداخت کند تا ما کار ارسال را انجام دهیم، چرا که در مواردی ما محصول مشتری را در انبار موجود نداشته و مجبور به خرید نقدی محصول هستیم و اگر مشتری قصد داشته باشد تا پرداخت خود را در تهران انجام دهد، قطعا درصدی به قیمت محصول او افزوده می شود.

ارسال و تحویل زعفران در تهران موارد مختلفی دارد که در هنگام تماس تلفنی شما با بخش فروش آرین یک به یک آن را بررسی خواهیم کرد و شما را با ابعاد این موضوع آشنا می کنیم.

حال بیایید تا محصولات آرین را به صورت تفکیک شده برای فروش در تهران بررسی کنیم:

  • محصولات فله
  • محصولات بسته بندی شده

نمایندگی فروش انواع زعفران فله مشهد در تهران

در مواردی مشتریان ما درخواست خرید زعفران فله ای را از مجموعه آرین دارند، به همین واسطه ما زعفران را در ظروف فله ای بسته بندی نموده و برای آنان ارسال می کنیم.

انواع زعفرانی که ما معمولا برای این کار استفاده می کنیم متفاوت است و بر اساس نوع نیاز مشتری به خرید کالایی خاص این کار انجام می شود.

محصولات ما که تا کنون در تهران عرضه شده اند شامل:

زعفران نگین:

زعفران نگین همواره مشتریان خاص خود را داشته و عزیزانی که به دنبال خرید زعفران نگین از مجموعه آرین بوده اند، بعد از تهیه این محصول و مقایسه آن با محصولات همکاران مهر تاییدی را بر صداقت و محصولات آرین زده اند.

ما زعفران نگین را در سه گرید:

  • زعفران نگین سوپر
  • زعفران نگین معمولی
  • زعفران شبه نگین

در بازار به فروش می رسانیم.

زعفران سرگل:

این نوع زعفران پر مخاطب ترین زعفرانی است که در حال حاضر مجموعه آرین برای فروش در بازار کشورمان عرضه می کند.

زعفران سرگل فله ای معمولا برای کسانی استفاده می شود که می خواهند محصولی باکیفیت و قیمت مناسب در اختیار داشته باشند.

زعفران پوشال:

ارزان قیمت ترین نوع زعفران در بین زعفران هایی است که معرفی کرده ایم.

اگر زعفران را برای مصارف روتین خود نیاز دارید و یا در مصارف قنادی و… از آن استفاده می کنید، پس همین نوع زعفران برای کار شما کفایت می کند.

نمایندگی فروش انواع زعفران بسته بندی مشهد در تهران

زعفران بسته بندی که توسط آرین در تهران عرضه می شود دارای انواع بسیار متنوعی بوده و در هر یک از بسته ها به تناسب نوع نیازی که مشتری برای خرید یک محصول دارد، می توان از هر یک از زعفران های بالا استفاده کرد.

زعفران بسته بندی ما می تواند با برند یا بدون برند باشد که ما توصیه می کنیم اگر می خواهید زعفران مرغوب را با کیفیت خوب خریداری کنید، سعی کنید تا زعفران های بدون برند را تهیه نمایید.

انواع زعفران بسته بندی ما شامل:

  • زعفران بسته بندی کریستال
  • زعفران بسته بندی خاتم
  • زعفران بسته بندی پاکتی

است که شما می توانید توضیحات هر یک را در مقاله های نگارش شده در مورد این محصولات مطالعه نمایید.

بر اساس نظر خواهی که اخیرا از مشتریان آرین در تهران صورت گرفت، محصولاتی که ما اکنون در بازار تهران عرضه می کنیم کاملا اصل بوده و خوشبخاتانه هیچ تقلبی در محصول صورت نمی گیرد، به همین دلیل استقبال خوبی از کالا های ما صورت گرفته است.

شاید این سوال را بپرسید که مگر زعفرانی که در تهران به فروش می رسد با زعفران آرین چه تفاوتی دارد؟

اگر دقت کرده باشید، فروش زعفران در تهران با قیمت هایی صورت می گیرد که حتی شما نمی توانید با آن قیمت زعفران را از کشاورز خریداری کنید، این بدان معنی است که فروشنده محصول در کالای خود تقلب کرده و محصولی آسیب زا را در بازار به فروش می رساند.

اما نمایندگی فروش انواع زعفران آرین با خرید مستقیم زعفران از کشاورز و فروش آن در بازار سطح کشور به خصوص تهران توانسته است طیفی از رضایت مندی را به ارمغان آورد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هشت =