واردات میوه خشک بلوبری – کرنبری – گوجی بری

واردات میوه خشک بلوبری – کرنبری- گوجی بری، همگام با تبلیغات مناسب برای فروش این محصولات در بازار کشور، سود آوری خوبی به دنبال دارد.

همان طور که می دانید، تبلیغات نقشی کلیدی و تأثیر گذار در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و البته اقتصادی دارد.

به عنوان مثال در حوزه ی خرید و فروش انواع مواد غذایی هر چند مضر، صرفاً با توجه به تبلیغات گسترده، شاهد استقبال گروه های سنی مختلفی برای تهیه ی این محصولات هستیم.

که البته قاعدتاً رهاورد این تبلیغات، همواره مثبت نبوده و گاه بیماری ها و مشکلات فراوانی به دنبال داشته است.

اما به طور کلی تبلیغات جزئی جدا نشدنی از اقتصاد است.

البته باید توجه داشت، همین تبلیغات در جهت مثبت نیز تأثیرات فراوانی دارد.

به عنوان مثال خرید و فروش انواع دمنوش های گیاهی در چند ساله ی اخیر، با وجود تبلیغات و اطلاع رسانی های کافی، شرایط بسیار خوبی پیدا کرده است.

و اقبال مردم به استفاده از انواع گیاهان دارویی بیشتر شده است.

واردات میوه خشک بلوبری مرغوب

اما علاوه بر گیاهان دارویی، محصولات جدید و سالمی مانند میوه خشک نیز، شرایط رو به رشدی دارند.

هر چند مانند هر محصول دیگری، تولید میوه خشک سالم، خود شرایطی مانند استفاده از روش های درست و عدم استفاده از مواد افزودنی و نگهدارنده را می طلبد.

به هر صورت تبلیغات اهمیت زیادی دارد.

و در سال های اخیر و با افزایش میزان تولید میوه خشک های مختلف شامل توت فرنگی، هلو، آلو شابلون، سیب، پرتقال و بسیاری ارقام دیگر و ارائه ی آن به بازار، میزان استقبال نیز در حال افزایش است.

اما در کنار انواع میوه خشک وارداتی، بایستی به میوه خشک های وارداتی نیز اشاره ای داشت.

البته همواره اولویت مصرف در انواع محصولات غذایی، با مواد تولید داخل و سالم است؛ اما بدون شک انواع میوه خشک هایی که در کشور تولید نمی شوند اما خواص فراوانی دارند نیز نباید مورد غفلت قرار بگیرند.

از این رو میوه خشک های وارداتی مانند میوه خشک تایلندی و انواع میوه خشک های مناسب برای مواردی مانند تهیه ی دمنوش، در بازار ایران به فروش می رسند.

به عنوان مثال واردات میوه خشک بلوبری گوجی بری و کرنبری به عنوان یه محصول فوق العاده با خواص عالی، در صنایع تهیه ی دمنوش کاربرد خوبی دارند.

در واقع واردات میوه خشک بلوبری سبب شده تا بتوان برای بهره گیری از خواص عالی این محصول خارجی، شرایط آماده باشد.

امروزه شرکت های دمنوشی در کنار انواع دمنوش های ایرانی نظیر توت فرنگی، به و سیب، توانسته اند میوه خشک هاییی مانند بلوبری را نیز در میان مصرف کننده جا بیاندازند.

واردات میوه خشک بلوبری گوجی بری و کرنبری همچنین برای مصارف آجیل و خشکباری نیز گزینه ی خوبی است و می تواند در کنار میوه خشک های استوایی نظیر زنجبیل، پاپایا، آناناس، انبه و پوملو، تنوع بسیار خوبی ایجاد نماید.

بدون شک زمانی که مشتری به یک آجیل فروشی مراجعه می کند که در آن علاوه بر میوه خشک های فوق العاده و باکیفیت و خوش طعم ایرانی، به انواع میوه خشک وارداتی نظیر آن چه بیان شد دسترسی دارد، حق انتخاب بیشتری خواهد داشت.

البته باید توجه داشت که قطعاً انتخاب میوه خشک های ایرانی که در آن از مواد افزودنی کمتری استفاده می شود بایستی در اولویت باشد.

و در مورد خرید انواع میوه خشک وارداتی، بحث سلامت محصول و مدت ماندگاری آن بیشتر مورد توجه واقع شود.

نکته ای که در مورد میوه خشک های وارداتی لازم است به آن اشاره شود، بحث ورود این محصولات از دو راه رسمی و قاچاق است که بدون شک این مسئله خرید از منابع معتبر را الزام آور می کند.

اهمیت تبلیغات در کنار واردات میوه خشک بلوبری

اما همچنان که گفته شد، نقش تبلیغات برای افزایش استقبال در میان مشتریان امری غیر قابل انکار است.

این امر باعث شده تا به عنوان مثال شرکت های دمنوشی با تبلیغات دمنوش بلوبری، گوجی بری و کرنبری، شرایط خوبی برای فروش داشته باشند.

اما این تبلیغات باید چگونه انجام شود؟

بدون شک نحوه ی تبلیغات و مسیری که برای این کار انتخاب می شود، اهمیت زیادی خواهد داشت.

از گذشته تا کنون شاهد روش های مختلفی برای تبلیغات بوده ایم.

مواردی مانند مجلات، روزنامه، تلویزیون، پیامک و بیلبورد، از جمله گزینه های رایج بوده اند که البته امروزه نیز هنوز مورد استفاده قرار می گیرند.

اما باید توجه داشت که بایستی میزان اثر گذاری هر روش تبلیغی با توجه به بازده آن مورد سنجش قرار گیرد.

درواقع اگر چه هر کدام از روش های مذکور قابل استفاده است، اما هر یک کارایی و قابلیت متفاوتی در جذب مشتری دارند.

اما به طور کلی روشی که در دنیای مدرن امروزی اثری فوق العاده داشته و ضمن داشتن هزینه های پایین تبلیغاتی، بازده بسیار خوبی دارد، استفاده از روش تبلیغ اینترنتی است.

در واقع اگز همزمان با سرمایه گذاری برای واردات میوه خشک بلوبری تبلیغات گسترده اینترنتی نیز به خوبی انجام گیرد، شاهد خرید و فروش های بسیار خوبی خواهیم بود.

البته باید توجه داشت که ارزان بودن این روش تبلیغاتی و در دسترس بودن آن صرفاً به این معنی نیست که تمامی استفاده کنندگان از این روش می توانند به نتایج خوبی دست یابند.

چرا که تخصص در فضای اینترنتی امروز که شرایط رقابتی روز افزونی پیش رو دارد، یک امر فوق العاده پراهمیت و تأثیر گذار است.

و صرفاً با یک عملکرد حرفه ای و تخصصی می توان در میان شمار رقبای زیاد اینترنتی، در جذب مشتری و پیش برد اهداف فروش موفق عمل نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 4 =