واردات میوه خشک تایلندی استوایی درجه یک

واردات میوه خشک تایلندی استوایی درجه یک که استقبال بسیار خوبی را در داخل ایران دارد می تواند در کنار خشکبار ایرانی موفقیت بزرگی را در تولید محصولات خشکبار بسته بندی و محصولات فرآوری با طعم ها مختلف ایجاد نماید.

انواع میوه خشک استوایی تایلندی که با کیفیت بسیار مطلوب و درجه یک وارد کشور می شود هم مورد استفاده به عنوان خشکبار میوه می باشند، هم در تولید دمنوش ها مورد استفاده هستند و صنایع فرآوری و تولیدی نیز می توانند از این محصولات خاص بهره مند شوند.

تولید کرن فلکس، شکلات و دراژه های طعم دار، سالادها، دسرها، تزئین انواع غذاها و بستنی های خاص، تولید دمنوش های میوه و بسته بندی خشکبار به صورت مخلوطی از خشکبار ایرانی و میوه خشک استوایی می تواند رونق خوبی را در واردات میوه خشک تایلندی ایجاد نماید و این می تواند گزینه مناسبی باشد.

واردات میوه خشک تایلندی جهت فرآوری

با توجه به استقبال مشتریان در بازار ایران می توانیم روی محصولات خاص و واردات میوه خشک تایلندی تمرکز نمائیم و این محصولات را وارد مراحل تولیدی و تبدیلی نمائیم و خوشبختانه بهترین بازارها را هم در داخل ایران و هم در کشورهای همسایگی مان خواهیم داشت که از لحاظ ذائقه بسیار نزدیک به مردم ایران می باشند.

حوزه بسته بندی نیز می تواند تنوع رنگ و مزه خوبی را با واردات میوه خشک تایلندی در کنار خشکبار تولید ایران داشته باشد و صنعت بسته بندی یک صنعت ارزآور می تواند باشد و کشور رقیب ما ترکیه توانسته با تمرکز بر روی صنعت بسته بندی بهترین بازارهای صادراتی را در حوزه خشکبار بسته بندی داشته باشد.

می توانیم با واردات میوه خشک تایلندی و استفاده از آنها در حوزه فرآوری، تولیدی و تبدیلی و بیش از همه بسته بندی، بازارهای مناسب داخلی را در این محصولات ویژه داشته باشیم و محصولات از مبادی قانونی و با بهداشت و سلامت وارد پروسه صنایع غذایی داخلی گردد و مسأله ای مثبت می تواند برای فرآوری باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 16 =