واردات کشمش مویز درجه یک سیاه ازبکستان

آیا واردات کشمش مویز قانونی انجام می شود؟ اگر بخواهیم محصولات سیاه و درجه یک ازبکستان یا افغانستان را بخریم باید تهیه محصول را از کجا انجام دهیم؟

کشمش مویز یکی از محصولات پر طرفدار در کشور ماست که متاسفانه نتوانسته ایم همانند دیگر کشور های فعال در زمینه تولید کشمش مویز موفق عمل نماییم، به همین جهت نیازمند آن هستیم که واردات کشمش مویز را در دستور کار قرار دهیم.

اما به دلیل قوانینی که همیشه در کشور ما برای منافع افرادی خاص وضع می شوند، واردات کشمش مویز به کشور به صورت غیر قانونی انجام می شود و در صورت کشف محموله های وارداتی با آن همانند یک کالای قاچاق برخورد می شود.

ما اخیرا سخت گیری ها در این مورد کمتر شده و واردکنندگان با اطمینان خاطر بیشتری به واردات می پردازند.

کشمش مویز افغانستان به نسبت کشمش مویز ازبکستان راحت تر به کشور وارد شده و دلیل این موضوع فاصله مکانی کمتر ایران و افغانستان و همچنین زبده بودن تجار افغانی می باشد.

نحوه واردات کشمش مویز به ایران

واردات کشمش مویز ازبکستان به ایران معمولا به صورت چمدانی یا بعضا کانتینری صورت می گیرد و این که روش واردات آن چگونه باشد، وابسته به شخص واردکننده متغیر است.

معمولا برای خرید کشمش مویز باید از کسانی که در زمینه واردات این محصول فعال هستند خرید را انجام داد و بازرگانی خشکبار آرین با توجه به این که در زمینه پخش خشکبار فعال است، ناچار است که کشمش مویز را از مراجع واردکننده خریداری کرده و در نتیجه با واردکننده های مستقیم آن آشنا شده و اکنون خرید خود را برای پخش در سراسر از این عزیزان انجام می دهد.

شما نیز برای خرید محصولات این بازرگانی به صورت عمده می توانید با بخش فروش آرین ارتباط بگیرید و با سفارش محصول مورد نیاز خود، آن را در شهر خودتان تحویل بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =