واردکننده اصلی میوه خشک تایلندی به ایران

واردکننده اصلی میوه خشک به ایران کسانی هستند که بتوانند کلیه مشکلات واردات محصولات تایلندی را تحمل کرده و از پس تعرفه های آن بر آیند.

هنگام صحبت با بسیاری از مشتریان آنان به صورت مشترک به دنبال آن هستند که متوجه شوند که آیا ما واردکننده اصلی میوه خشک به کشور هستیم یا مدیریت فروش این محصول را بر عهده داریم.

در پاسخ ما این گونه مطلب را برای مشتریان باز می کنیم که هر واردکننده که در زمینه واردات فعال است توان واردات برخی از محصولات را داشته و این در حالی است که ما لیستی کامل از محصولات وارداتی تایلندی داریم در نتیجه ما در زمینه فروش محصولات واردکنندگان فعال هستیم و آنان کلیه محصولات خود را برای فروش در اختیار ما می گذارند.

به دلیل این که بیشتر واردکنندگان میوه خشک درگیر امور وارداتی خود هستند شاید زمان کافی را برای فروش کالا در بازار کشور نداشته باشند و در نتیجه یک مجموعه فعال در زمینه فروش می بایست، متولی فروش کالا های این عزیزان شود که در حال حاضر بازرگانی آرین توانسته است خود را به عنوان مجموعه ای موفق در این ارتباط معرفی کند.

محصولات وارداتی واردکننده اصلی میوه خشک

ما سعی می کنیم تا با جمع آوری فید بک ها از سطح بازار پر فروش ترین محصولات تایلندی را به کشور وارد کنیم، اما قطعا به دلیل محدودیت هایی که ما در زمینه واردات داریم، واردات تمامی آن چه که در بازار جهانی میوه خشک موجود است، اندکی برای ما مشکل است.

اما با این حال باز هم تنوع محصولات ما به نسبت دیگر شرکت ها بسیار خوب بوده و شما می توانید با اطمینان خاطر کالای مورد نظر خود را از ما خریداری کنید.

ما نیز سعی می کنیم تا پایین تر قیمت ممکن را با توجه به واقعیات بازار به شما ارائه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 6 =