واردکننده میوه خشک استوایی

واردکننده میوه خشک استوایی حبه ای طبیعی

واردکننده میوه خشک استوایی نارگیل، آناناس رنگی، انبه، توت فرنگی، پوملو، زنجبیل حبه ای طبیعی ارائه خشکبار با قیمت بهتر را تضمین می نماید.

در حوزه خشکبار سالهاست که مانند سایر حوزه ها واردات گسترده ای را شاهد هستیم و در بازار ایران، مشتریان به شدت از محصولات خاص و جدید استقبال می نمایند و علاوه بر محصولات قدیمی ارائه محصولات جدید را شاهد هستیم.

تنوع خوب در حوزه خشکبار و ارائه محصولات چشم نواز در این حوزه در صورتی که با ارائه قیمت بهتر همراه باشد می تواند رضایتمندی بیشتر در مشتریان را به همراه داشته باشد.

در بین انواع محصولات وارداتی برخی از آنها در صنایع فرآوری و بسته بندی استفاده می شوند و خوشبختانه طبیعی بودن برخی از این محصولات باعث شده است که آنها در صنایع تولید محصولات خاص و سالم استفاده شوند.

واردکننده میوه خشک استوایی حبه ای این امکان را میسر می نماید که متناسب با بازار داخل بتواند ارائه قیمت بهتر و محصولات باتاریخ را میسر نماید.

متاسفانه نمی توانیم منکر آن شویم که بسیاری از محصولات در حوزه خشکبار به صورت فله فروشی ارائه می گردد و مشتریان جهت خرید به تاریخ تولید و انقضای محصول توجه نمی نمایند و بسیاری از محصولات فله نیز در کیسه، گونی و یا ظرف های خاص ارائه می شود که تاریخ تولید و انقضا مشخص نمی باشد.

تأکید ما بر استفاده از محصولات با تاریخ تولید و انقضای مطلوب می باشد و این امکان وقتی میسر هست که دسترسی به واردکنندگان اصلی محصولات حوزه خشکبار میسر باشد و بتوانید با خرید محصولات باتاریخ، سلامت خشکبارهای این حوزه را تضمین نمائید.

متأسفانه با تکیه بر ظاهر برخی از محصولات نمی توان به تازه یا کهنه بودن آن پی برد و در موارد بسیاری این محصولات با حفظ ظاهر خود با قیمت یک محصول تازه و به نرخ روز ارائه می شود.

در جهت خرید محصولات جدید با شناخت منابع واردکننده می توانید هم قیمت و کیفیت بهتر را برای محصولات باتاریخ داشته باشید.

میوه خشک حبه ای

انواع میوه خشک حبه ای استوایی

در بین انواع میوه خشک حبه ای استوایی که واردکننده یا واردکنندگان عمده آنها به بازار داخل ارائه می نمایند شاهد اسقبال از تمام نمونه های هستیم.

انواع آناناس در چهار رنگ نارنجی، زرد، سبز، قرمز و به صورت حلقه ای و اسلایس، انبه، پوملو به دو صورت حبه ای و اسلایس، طالبی به صورت حبه ای و اسلایس، کرنبری، توت فرنگی تایلندی، نارگیل حبه شده، زنجبیل حبه ای و اسلایس شده و … از محصولاتی هستند که بازار مطلوب داخل را به خود اختصاص داده اند و این محصولات هم به صورت تک محصولی و هم به صورت مخلوط های خاص ارائه می گردند.

محصولات اسلایس شده در کنار هم و محصولات حبه شده در کنار هم بهترین ترکیب های خشکبار را ایجاد می نمایند و گاه بسیاری از این خشکبارهای میوه وارداتی در کنار مغز آجیل ها و آجیل های باپوست قرار می گیرند و شاهد ترکیب های متنوع در حوزه خشکبارهای وارداتی خواهیم بود که رنگ و ترکیب های چشم نوازی را ایجاد می نمایند و در حوزه های فرآوری نیز در صورت طبیعی بودن توانسته اند تولید محصولات خاص را رقم بزنند.

برخی از این محصولات در حوزه های فرآوری توانسته اند بازار مطلوبی را متعلق به خود نمایند که در این میان محصول کرنبری به شدت جایگاه خودرا در حوزه تولید و فرآوری بدست آورده است و با توجه به قیمت بالای این محصول با تکیه بر خواص بی نظیر آن، استفاده از این میوه خشک به شدت رواج یافته است.

محصول کرنبری که علاوه بر فروش به صورت تک محصولی در کنار خشکبارهای دیگر در مخلوط های لوکس و در کنار مغز آجیل های خاص در حوزه تولید غلات صبحانه و انواع کرن فلکس ها نیز از استقبال بسیار بالایی برخوردار می باشد و هر روز نیز تنوع تولیدی بالاتری را در این حوزه شاهد هستیم و کرن بری در این بین یک محصول بسیار خاص و مطلوب می باشد.

خواص بی نظیر آن در کنار رنگ قرمز آلبالویی چشم نواز آن باعث شده است که در بین انواع خشکبارهای وارداتی طبیعی، یک محصول بسیار مشتری پسند باشد.

استفاده از غلات فرآوری شده در کنار مغز آجیل ها و در حال حاضر اضافه شدن انواع میوه خشک های اسلایس و حبه شده، یک تنوع بی نظیر را در انواع غلات صبحانه ایجاد نموده است.

کرن بری در این بین با توجه به ظاهر، مزه، خواص دارویی و رنگ چشم نواز از مشتری پسندترین می باشد که با خرید مستقیم از واردکننده میوه خشک استوایی حبه ای می توانید هم قیمت و هم کیفیت را در کنار هم داشته باشید.

در مواردی که محصولات وارداتی جهت فرآوری و صنایع تولیدی استفاده می شوند یکی از گزینه هایی که باید روی آن توجه و حساسیت خاص داشته باشید داشتن تاریخ تولید و انقضا می باشد که باید در اولویت توجه قرار گیرد.

خرید از واردکنندگانی که محصولات باتاریخ را ارائه می دهند باید در درجه اول اهمیت قرار گیرد.

امید می رود که با ارائه محصولات خاص که از مبادی رسمی وارد کشور می شوند و گواهی بهداشت و برگ سبز دارند در حوزه خشکبار شاهد ارائه بهتر و رونق بیشتر باشیم و این امکان میسر شود که صنایع تولیدی و فرآوری ما با ارائه محصولات خاص در داخل و در حوزه صادراتی بتوانند بازار مطلوب بهتری را متعلق به خود نمایند.

میوه خشک کرنبری

واردکننده ی میوه خشک حبه ای عمده

محصولات در بیشتر موارد در کارتن های 20 کیلویی ارائه می گردد و در روی کارتن ها تاریخ دقیق تولید و انقضا ذکر شده است و در خرید از واردکننده ی میوه خشک های حبه ای با تکیه بر ظاهر خود محصول، مشخصات ذکر شده روی کارتن که به صورت کامل ارائه شده است، امکان یک خرید مطمئن به صورت عمده وجود دارد.

حساسیت ما در مجموعه آرین ارائه محصولات تازه و با کیفیت بسیار بالا می باشد که این هدف را در حوزه های مختلف خشکبار، محصول زعفران، انواع محصولات حوزه لوازم قنادی مانند پودر خامه و پودر کاکائو دنبال می نماییم و هدف خودرا بر ارائه محصولات به صورت عمده و با قیمت دست اول قرار داده ایم.

از طرفی در مجموعه آرین انواع محصولات حوزه خشکبار را با بیشترین تنوع محصول، هم برای بازار داخل و هم برای بازار صادرات خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه نمایید:

میوه خشک حبه پروسسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هجده =