واردکننده میوه خشک زنجبیل

واردکننده میوه خشک زنجبیل طبیعی حبه ای

واردکننده میوه خشک زنجبیل طبیعی حبه ای با عرضه مستقیم این خشکبار میوه با نرخ بی واسطه، امکان ارائه قیمت های مورد نظر مشتریان را دارد.

در بین انواع محصولات حوزه میوه خشک که در بازار ایران عرضه می شود یکی از محصولات وارداتی مطلوب محصول میوه خشک زنجبیل حبه ای می باشد که به صورت اسلایس و به دو صورت حبه ای طبیعی و حبه ای شکری وارد کشور می شود.

نمونه ی زنجبیل حبه ای طبیعی به شدت مورد پسند ذائقه ی ایرانیان می باشد و هم به عنوان خشکبار جداگانه در کنار انواع چای، دمنوش ها و نوشیدنی های گرم استفاده می شود و هم در بسیاری از مخلوط ها که مشتریان به دنبال یک طعم تند هستند کاربرد دارد و استفاده از آن در صنایع فرآوری نیز مورد توجه می باشد.

البته نمونه های زنجبیل اسلایس نیز به شدت مشتری پسند بود که به عنوان واردکننده میوه خشک حبه ای شاهد کاهش در واردات آن با توجه به استقبال گسترده در این محصول هستیم.

واردکننده میوه خشک زنجبیل حبه ای

واردکننده میوه خشک زنجبیل حبه ای به صورت مستقیم و بی واسطه می تواند ارائه قیمت های بهتر را در این محصول داشته باشد و با توجه به افزایش بسیار بالا در حوزه خشکبار در میوه های وارداتی نیز قیمت های بسیار بالایی را شاهد هستیم که خرید از واردکنندگان اصلی این محصولات می تواند نرخ های بهتری را در اختیار مشتریان قرار دهد.

خرید مستقیم از واردکنندگان در حوزه های مختلف امکان تهیه محصولات باتاریخ جدید و سالم را در اختیار مشتریان می گذارد و شاهد آن هستیم که با توجه به مبادی غیررسمی در واردات بسیاری از این محصولات، روی تاریخ تولید و انقضا هیج توجه ای صورت نمی گیرد.

خرید فله و عدم توجه به تاریخ محصول مسأله ای هست که روی قیمت این محصولات وارداتی می تواند تأثیر بگذارد و گاه محصولات بی تاریخ با قیمت های بسیار پائین در اختیار مشتریان قرار می گیرد و با توجه به اینکه خرید به صورت فله بوده است به این مسأله اساسی توجه نمی شود.

از این رو تأکید ما بر خرید محصولات باتاریخ و تازه از منابع و مراکز بی واسطه فروش می باشد و در حال حاضر فروشگاه های آنلاین مختلفی در کشور اقدام به ارائه محصولات تازه و باتاریخ می نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما می توانید مقاله زیر را نیز مطالعه فرمایید:

فروش میوه خشک زنجبیل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + هفده =