واردکننده کشمش مویز درجه یک افغان – ازبک

تا کنون به خود فکر کرده اید که واردکننده کشمش مویز های افغان یا ازبک درجه یک موجود در بازار چه کسانی هستند؟ این اجناس توسط چه مجموعه هایی بسته بندی می شوند؟

سوالی که بسیاری از مشتریان از ما دارند این است که آیا شما واردکننده کشمش مویز به ایران هستید؟

باید بگوییم که خیر، واردات کشمش مویز به کشور دارای شرایط خاصی بوده و همان طور که می دانید برخی از محصولات همانند کشمش مویز در واقع کالا های قاچاقی هستند که به طرقی وارد کشور می شوند.

قطعا واردات این دست محصولات از توان بازرگانی ما خارج بوده و ما تمام سعی خود را می کنیم تا با واردکنندگانی که بهترین محصولات را به کشور وارد می کنند، ارتباط گرفته و بهترین را برای عزیزان تهیه نماییم.

شاید سوال بعدی شما این باشد چرا محصولی را که می دانیم قاچاق است را کار می کنیم؟

دوستان عزیز دقت داشته باشند، که بازرگانی ما قبل از فروش یک محصول بازار داخلی را بررسی می کند و اگر نتواند محصول مشابه ایرانی را پیدا کند، به سوی محصولات وارداتی خواهد رفت، باید خدمت دوستان عزیز عرض کنیم که ما پس از بررسی بازار داخلی، نتوانستیم محصولی را در کیفیت کشمش مویز افغان یا ازبک پیدا کرده و به همین دلیل به تجارت انواع کشمش مویز این کشور ها روی آورده ایم.

نحوه خرید از واردکننده کشمش مویز

اگر به دنبال خرید مستقیم از واردکننده کشمش مویز هستید، می توانید با مجموعه خشکبار آرین تماس گرفته و پس از سفارش محصول مورد نیاز خود، در طی سه روز کاری کالا را تحویل بگیرید.

بسته بندی محصول مربوطه در کارتن های شیرینک شده یا معمولی در وزن ده کیلو بوده و به دلیل سورت کالا در انبار مشهد، تمامی محصول یکدست و تمیز شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =