وارد کننده میوه خشک تایلندی زنجبیل – طالبی – توت فرنگی

وارد کننده میوه خشک تایلندی زنجبیل – طالبی – توت فرنگی و سایر اقلام را چگونه می توان یافت؟ بدون شک این امر دسترسی به قیمت و کیفیت های بهتری را امکان پذیر می کند.

در سال های اخیر انواع میوه خشک تایلندی از محبوبیت خوبی در میان ایرانیان برخوردار شده و به همین دلیل بسیاری از شهرهایی که تا کنون چنین محصولاتی را در سبد فروش نداشته اند، به دنبال دسترسی به بهترین منابع خرید این محصولات هستند.

کاملاً واضح است که برای خرید و سفارش این محصول در داخل کشور، بهترین راه پیدا کردن وارد کننده میوه خشک تایلندی و ثبت سفارش خرید از وی خواهد بود.

اما چگونه می توان به وارد کنندگان انواع میوه خشک دسترسی پیدا کرد؟

بدیهی است که اولین راهکاری که به ذهن بسیاری از مشتریان می رسد، استفاده از اینترنت است.

فعالیت بسیاری از فعالان اقتصادی در اینترنت باعث شده تا این بستر منبع خوبی برای ارتباط با عرضه کنندگان و تولید کنندگان محصولات مختلف و از جمله محصولات وارداتی فراهم نماید.

فعالیت وارد کننده میوه خشک تایلندی در اینترنت

در واقع اینترنت فرصتی بسیار عالی، کم هزینه و پربازده برای بسیاری از مشاغل فراهم آورده و بنابراین برای فعالیت وارد کننده میوه خشک تایلندی نیز بستر خوبی محسوب می شود.

بی شک یکی از مزیت های مهم و قابل توجه دسترسی به واردکنندگان اصلی، استفاده از بهترین شرایط قیمتی و کیفیتی انواع میوه خشک و خشکبار وارداتی می باشد.

امری که در حالت خرید واسطه ای تفاوت قابل توجهی چه به لحاظ قیمت و چه از نظر کیفیت ایجاد می کند.

توجه داشته باشید که میوه خشک تایلندی به عنوان یکی از محصولاتی که ارتباط مستقیم با سلامت جامعه داشته و از طرفی یک محصول وارداتی است نیازمند حساسیت بیشتری جهت بررسی کیفیت، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و مواردی از این دست خواهد بود.

به ویژه آن که انواع میوه خشک تایلندی همیشه از مبادی رسمی وارد کشور نشده و این مسئله بحث کیفیت و سلامت محصول را حساس تر می سازد.

برای واردکنندگان نیز ارتباط مستقیم با مشتریان از طریق اینترنت، مجال خوبی است برای توسعه ی فروش محصولات و یافتن مشتریانی که خود به دنبال وارد کننده هستند.

در واقع می توان گفت در این شیوه از توزیع میوه خشک، بدون نیاز به هزینه های بازاریابی و تنها با تکیه بر کار در اینترنت می توان فرصت های فروش زیادی ایجاد کرد.

البته باید توجه داشت که صرف فعالیت یک سایت و یا یک فروشگاه اینترنتی توسط واردکننده میوه خشک تایلندی نمی تواند کمک بسیار مؤثری در افزایش تعداد مشتریان داشته باشد؛ بلکه نیاز است که نحوه ی فعالیت در این سایت کاملاً حساب شده و در چارچوب استاندارد صورت گیرد.

به عنوان مثال زمانی که سایت به اندازه ی کافی بهینه نباشد، نمی تواند شمار زیادی از مشتریان را برای خرید جذب نماید، بنابراین یکی از اولین اقداماتی که واردکننده میوه خشک تایلندی برای افزایش گستره ی فروش خود در اینترنت لازم است انجام دهد، بحث سئو یا بهینه سازی سایت است که این کار به کمک متخصصان سئو قابل انجام خواهد بود.

کارایی سایت به لحاظ ارائه ی اطلاعات تخصص در خصوص محصول، ارائه ی فرصت های ارتباط آنلاین و یا تلفنی با مشتریان توسط کارشناسان فروش اینترنتی، ارائه ی لیست قیمت محصولات و در ادامه پشتیبانی قوی از مشتریان جزء کارهایی است که یک وارد کننده میوه خشک تایلندی بایستی برای افزایش قدرت فروش خود در اینترنت بایستی مورد توجه قرار دهد.

در این صورت مشتری می تواند با ارتباط با سایت و یا فروشگاه مذکور، اطلاعات مناسبی برای خرید میوه خشک تایلندی با بهترین شرایط قیمتی و کیفیتی به دست آورده و برای سفارش محصول، شرایط رضایت بخش تری داشته باشد.

انواع میوه خشک عرضه شده توسط وارد کننده میوه خشک تایلندی

اما چه میوه خشک هایی توسط وارد کنندگان میوه خشک تایلندی وارد کشور می شود؟

در پاسخ باید گفت نه تنها در خصوص میوه خشک های تایلندی، بلکه به طور کلی در مورد میوه خشک ها و البته خشکبار وارداتی شاهد ارائه ی تنوع بسیار زیادی هستیم.

به ویژه آن که در مورد انواع میوه خشک هایی مانند بلوبری که از کشورهایی چون کانادا وارد کشور می شود، تبلیغات و اطلاع رسانی های بسیار خوبی جهت مصارف دارویی و درمانی از این محصولات در اینترنت و یا توسط شرکت های دمنوشی مختلف صورت گرفته است.

در این میان اما میوه خشک های تایلندی نیز از استقبال چشمگیری برخوردارند.

میوه خشک زنجبیل

به عنوان مثال زنجبیل خشک یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین محصولاتی است که واردکننده میوه خشک تایلندی در سبد فروش خود ارائه می کند.

همان طور که می دانید، مصرف زنجبیل به صورت ادویه و با کاربرد دارویی و درمانی دارای سابقه ی قابل توجهی است.

اکنون با امکان خشک کردن این محصول و فروش آن در بازار، تنوع بسیار خوبی در نحوه ی استفاده از این محصول توسط مشتریان مختلف فراهم آمده است.

میوه خشک زنجبیل را می توان به صورت یک میان وعده یا همراه با دمنوش هایی مانند چای مورد استفاده قرار داد.

البته باید توجه داشت که مانند بسیاری از انواع میوه خشک های تایلندی، میوه خشک زنجبیل نیز دارای افزودنی هایی مانند شکر می باشد و بنابراین بایستی این مسئله را در هنگام خرید و مصرف مورد توجه قرار داد.

میوه خشک طالبی

میوه خشک طالبی نیز از دیگر اقلام محصولات تایلندی بوده و فروش خوبی دارد.

البته همان طور که می دانید این محصول در داخل کشور نیز تولید می شود اما به لحاظ نحوه ی خشک شدن و شکل ظاهری آن با رقم وارداتی آن مشابه نمی باشد.

رقم داخلی از نظر شکل بیشتر به صورت اسلایس است در حالی که میوه خشک طالبی تایلندی مانند بسیاری از دیگر موارد به صورت حبه ای و مکعبی خشک و به فروش می رسد.

البته این شکل بیشتر در بازار ایران عمومیت یافته و بیشتر افراد میوه خشک های تایلندی یا استوایی را تحت نام میوه خشک حبه ای نیز می شناسند.

در حالی که میوه خشک های خارجی به شکل هایی مانند رشته ای و اسلایس نیز خشک می شود.

توت فرنگی خشک تایلندی نیز جزء محصولاتی است واردکننده میوه خشک تایلندی در بازار کشور ارائه می شود.

تفاوت آشکار این رقم از میوه خشک وارداتی با نوع ایرانی آن خشک شدن به صورت درسته و کامل است.

همان طور که می دایند توت فرنگی خشک ایرانی ابتدا به صورت اسلایس درآمده و سپس خشک می شود که در نهایت برگ های نازک توت فرنگی خشک حاصل می شود.

میوه خشک توت فرنگی تایلندی نیز از فروش خوبی برخوردار است و در کنار سایر اقلام به فروش می رسد.

پاپایا در ارقام طبیعی، رشته ای و قرمز، انبه، پوملو، نارگیل، آناناس رنگی و اسلایس از دیگر ارقام میوه خشک های تایلندی محسوب می شوند.

به طور کلی فعالیت وارد کننده میوه خشک تایلندی در بستر وب فرصتی بسیار عالی هم برای خریدار و هم برای عرضه کننده به شمار می آید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 16 =