پخش بهترین زعفران صادراتی ایرانی سرگل

زعفران صادراتی ایرانی سرگل از جایگاه بسیار خوبی در بازار کشور های خریدار این محصول برخوردار بوده و پخش آن می تواند به عنوان بهترین گزینه برای فعالان این حوزه باشد.

همیشه بسیاری از مشتریانی که با ما تماس می گیرند، یک شبهه بزرگ دارند، آن هم این است که زعفران صادراتی چیست و چه تفاوتی با زعفران های معمول دارد؟

سوالی که شاید از دید افراد متخصص خیلی پیش پا افتاده باشد، اما این شبهه از زمانی برای خریداران به وجود می آید که فروشندگان برای عرضه گران تر زعفران خود آن را به چندین دسته تقسیم می نمایند.

خلاصه بگوییم که زعفران صادراتی همان زعفران های روتینی است که در بازار مورد معامله قرار می گیرد و ما چیزی به نام زعفران صادراتی یا زعفران مخصوص بازار داخل نداریم.

به عبارت بهتر همه زعفران های بازار داخلی را می توان برای صادرات استفاده نمود و همه زعفران های صادراتی را می توان برای فروش در بازار داخلی به شرکت های پخش زعفران داد.

بهترین زعفران صادراتی ایرانی کدام است؟

ما می توانیم پاسخ این سوال را به دو شکل به شما بدهیم.

اول بر اساس آمار صادراتی زعفران ….

بر اساس اماری که از صادرات زعفران در دست داریم، بیشترین حجم صادرات زعفران مربوط به نمونه سرگل ایرانی بوده و بقیه ارقام در رده های بعدی قرار می گیرند.

زعفران مذکور با نام All red saffron در بازار جهانی به بسیاری از مشتریان معرفی شده است.

اما دیدگاه دیگری که در مورد بهترین زعفران صادراتی ایرانی وجود دارد چیست؟

دیدگاه دوم دیدگاه بازرگانی خشکبار آرین است ….

بازرگانی ما معتقد است که اگر می خواهیم بهترین زعفران صادراتی را برای پخش انتخاب کنیم بر اساس آنالیز بازار هدف می بایست این کار صورت گیرد و تکیه بر آمار صادرات چندان کار درستی نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون صادرات زعفران ایرانی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + یازده =