پخش بهترین زعفران نگین درجه یک بسته بندی

زعفران نگین درجه یک بسته بندی با دارا بودن بهترین کیفیت در میان انواع زعفران، بهترین گزینه برای پخش و فروش جهانی است، که البته نیازمند شناخت بازار هدف خواهد بود.

شاید تصور آن باشد که در حوزه های مختلف اقتصادی، صرفاً پایین بودن قیمت یک محصول، یک برگ برنده برای افزایش فروش آن باشد؛ اما واقعیت این است که قیمت باید بر اساس کیفیت و ارزش محصول سنجیده شود.

به عبارتی آمارها نشان می دهد که بیشترین درصد مشتریان، به دنبال بهترین کیفیت از محصولات مختلف هستند و سپس قیمت را برای خرید لحاظ می کنند.

بنابراین در حوزه ی انواع زعفران خراسان نیز توجه به این واقعیت می تواند، تأثیر بسزایی در رونق اقتصادی و صادرات هر چه بیشتر این محصول به بازار جهانی گردد.

زعفران نگین درجه یک پیشنهادی عالی برای بازارهای کیفیت محور

همان طور که می دانید، زعفران نگین درجه یک بهترین زعفران ایرانی است و بنابراین یک محصول خاص صادراتی به شمار می آید.

هر چند که بیشترین درصد صادرات زعفران ایران، مربوط به زعفران سرگل است؛ اما قطعاً زعفران نگین درجه یک برای بازارهای متقاضی محصولات ممتاز و باکیفیت از ارزش بیشتری برخوردار است و در صورتی که بازارهایی با ظرفیت عرضه ی زعفران نگین درجه یک شناسایی گردد، ارزآوری بیشتری از صادرات زعفران را شاهد خواهیم بود.

در واقع زعفران نگین درجه یک بهترین گزینه برای آن دسته از مشتریانی است که مرغوبترین نوع زعفران را خریداری می نمایند.

البته این رقم از زعفران نیز قطعاً به انواع کیفیت ها تقسیم بندی می شود و هر کدام برای ارائه در یک بازار مناسب خواهد بود.

نکته ی دیگر بحث بسته بندی زعفران نگین درجه یک است که قطعاً عاملی مهم در راستای افزایش میزان صادرات این محصول به بازار جهانی محسوب می شود.

انتخاب نوع بسته بندی بایستی با استانداردهای کشور هدف انتخاب شود و البته در این میان انواع بسته بندی برخاسته از هنر ایرانی، تلفیقی زیبا برای صادرات هنر و محصول ایرانی به بازار جهانی به شمار می رود.

بسته بندی زعفران نگین درجه یک در ظروف خاتم به عنوان گوشه ای از هنر ایرانی، نمونه ای زیبا از این تلفیق به شمار می رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =