پخش زعفران نگین – پوشال اصل بسته بندی اعلا

پخش زعفران بسته بندی در حال حاضر یکی از اصلی ترین نیاز هایی است که شرکت های متولی امر بسته بندی به آن نیاز دارند؟ اما سوال اینجاست که نمونه های نگین – پوشال و سرگل اصل اعلا کدام یک برای این مهم مناسبند؟

زعفران به عنوان یکی از بهترین محصولاتی است که می توان برای صادرات به خارج کشور استفاده کرد.

اما چرا؟

از مهم ترین دلایل این موضوع می توان به انجصاری بودن تولید زعفران در ایران اشاره نمود.

زعفران ایران معمولا به شکل های مختلفی جهت صادرات استفاده می شود، که صادرات فله ای زعفران حجم بسیار بیشتری را به نسبت صادرات زعفران بسته بندی داراست، چه بسا که زعفران بسته بندی شده به نسبت زعفران معمولی دارای ارز آوری بیشتری می باشد.

همان طور که در بالا پرسیدم، کدام نوع زعفران برای بسته بندی مناسب تر است؟

بسته بندی زعفران اعلا معمولا توسط مجموعه های مختلفی انجام می شود و این مجموعه ها بر اساس نیاز مشتریان خود اقدام به بسته بندی محصول می نمایند.

مثلا برخی از مشتریان قیمت محور بوده و به دنبال زعفران ارزان قیمت هستند، از این رو برای آنان می توان از زعفران پوشال استفاده کرد.

برخی از مشتریان کیفیت محور بوده و به دنبال خرید زعفران اصل و مرغوب هستند در نتیجه زعفران نگین گزینه مناسب تری است.

اما به صورت کلی زعفران سرگل ممتاز بهترین گزینه برای بسته بندی بوده و بسیاری از شرکت های پخش از این محصول استفاده می کنند.

پخش زعفران اصل اعلا

بازرگانی آرین ضمن فروش زعفران بسته بندی اصل در زمینه پخش زعفران اعلا به صورت فله ای نیز فعال می باشد و همه همکارانی که برای خرید زعفران به مشهد مراجعه می کنند، تمامی محصولات مورد نیاز خود را از مجموعه ما تهیه می نمایند.

مجموعه آرین در زمینه پخش زعفران اصل یکی از بهترین شرکت های فعال در مشهد می باشد و شما نیز می توانید کالای مورد نظر خود را از ما خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =