پخش عمده بهترین زعفران نگین خراسان

زعفران نگین خراسان که در فرآوری زعفران خام به بهترین کیفیت تولیدی می رسد با پخش عمده بی واسطه و عرضه مستقیم به یک قیمت مطلوب می رسد.

زعفران نگین خراسان که از لحاظ رنگ، طعم، مزه و کیفیت یک محصول مطلوب صادراتی می باشد در بهترین شرایط آب و هوایی و خاک در منطقه خراسان تولید می گردد و  این محصول با توجه به پروسه ای که در زمان تولید انجام می شود هزینه های تولید بالا رفته و قیمت این محصول بالاتر می باشد.

باید در این محصول با کاهش هزینه های فرآوری با متد جدید، برنامه ریزی در زمان داشت و برداشت این محصول سعی نموده تا قیمت پائین تری را در این زعفران ارائه نمائیم و در بازاری که یک رقیب اصلی مانند اسپانیا داریم باید بتوانیم مقوله قیمت مناسب را نیز در کنار کیفیت این محصول بالانس نمائیم.

زعفران نگین خراسان صادراتی

برای صادراتی موفق در حوزه زعفران باید در پخش عمده اینترنتی آن، سعی در جلب بازارهای جدید داشته باشیم، بازارهای جدید را می توانیم با ارائه قیمت مطلوب از زعفران ایران، کیفیت متناسب با آن بازار هدف و بسته بندی مناسب جذب نموده و از این رو با توجه به پتانسیل های موجود، تمرکز را روی بازاریابی قرار دهیم.

زعفران یک محصول کشاورزی مناسب برای صادرات می باشد که وجود رقبا در این حوزه، امکان صادرات در آن را سخت تر می نماید ولی ما باید به فکر حل مشکلات صادرات در این محصول باشیم و باید هم کشاورزان، هم صادرکنندگان، صنایع بسته بندی و … برای صادرات بهتر، آموزشها و تجربیات درست را کسب نمایند.

مدیریت در بخش زعفران برای یک صادرات بهتر باید با متد روز انجام شود و در صنعت بسته بندی ما باید بتوانیم با قیمت درست و مطلوب، محصولی لوکس را به بازار جهانی زعفران ارائه نماید و این مسیر صادرات باید مدیریتی درست را به همراه داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =