پخش عمده بهترین میوه خشک آناناس رنگی وارداتی

میوه خشک آناناس رنگی یکی از بهترین گزینه های محصولات وارداتی برای پخش عمده و سراسری در بازار ایران محسوب می شود که به صورت مجزا و یا با ترکیبی از سایر میوه خشک ها قابل استفاده است.

آناناس از جمله میوه های وارداتی به کشور است که به صورت تازه در میوه فروشی های مختلف عرضه می گردد.

اما با توجه به این که در سال های اخیر انواع میوه خشک صنعتی وارد بازار شده اند، بنابراین میوه خشک آناناس نیز تولید و عرضه می شود.

میوه خشک آناناس هم در داخل کشور تولید می شود و هم کشورهایی مانند تایلند، تولید کننده ی آن هستند که واردات انواع میوه خشک آناناس را از این کشور را نیز شاهد هستیم.

فروش اینترنتی میوه خشک آناناس رنگی

میوه خشک آناناس وارداتی به کشور، در انواع آناناس زرد، میوه خشک آناناس اسلایس و میوه خشک آناناس رنگی عرضه می گردد.

این میوه خشک انتخاب بسیار خوبی برای شروع به کار بسیاری از پخش کنندگان و عمده فروشان بازار آجیل و خشکبار در شهرهای مختلف است.

4 رنگ قرمز، نارنجی، سبز و زرد باعث شده تا میوه خشک آناناس رنگی یک میوه خشک با تنوع رنگی و جذاب باشد که در ترکیب با آجیل ایرانی و یا سایر میوه خشک های وارداتی مانند میوه خشک پوملو، میوه خشک انبه، میوه خشک پاپایا و موارد دیگر، یک مخلوط حبه ای و رنگی جذاب تشکیل دهد.

در حال حاضر میوه خشک آناناس رنگی نیز مانند سایر انواع میوه خشک های تایلندی، در فروشگاه ها و سایت های فروش اینترنتی میوه خشک عرضه می شود، که امکان خرید و سفارش این محصول را در حجم قابل توجه تسهیل نموده است.

بسته بندی های میوه خشک آناناس رنگی مانند بسیاری از دیگر ارقام استوایی – تایلندی، 20 کیلویی می باشد که شامل 4 پک 5 کیلویی است.

البته در برخی فروشگاه های آنلاین، می توان نوع بسته بندی شده این محصول را مشاهده و خریداری نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 6 =