پخش عمده زرشک درجه یک باغی پفکی – دانه اناری

پخش عمده زرشک در انواع پفکی – دانه اناری به عنوان دو نوع از محصولات درجه یک صادراتی کشورمان توسط بسیاری از شرکت های مربوطه در بازار داخلی و صادراتی انجام می گیرد.

همواره زرشک یکی از پر مصرف ترین محصولاتی بوده که در بازار داخلی و صادراتی شاهد تجارت آن بوده ایم.

اگر بخواهیم به صورت کاملا ساده میزان مصرف زرشک را ارزیابی کنیم، شما در خانه هر ایرانی می توانید میزان زرشکی که برای طبخ غذا از بازار خریداری کرده را مشاهده کنید و طبیعی است که کشورمان خودمان به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده و مصرف کننده این محصول در دنیا لقب گیرد.

بسیاری از شرکت های پخش عمده زرشک سعی می کنند تا با فراهم آوردن هر دو نوع اصلی زرشک پفکی و دانه اناری تمامی آن چه که مشتریان نیاز دارند را در اختیار آنان قرار دهند.

همان طور که می دانید و در بسیاری از مقالات سایت بازرگانی آرین بیان شد، زرشک های ایران معمولا به دو نوع زرشک دانه اناری و زرشک پفکی تقسیم می شوند.

هر دو نمونه زرشک فوق باغی بوده و در مزارع گسترده جنوب خراسان تولید می شود.

کیفیت این دو نوع زرشک چه میزان با یکدیگر تفاوت دارد؟

هر دو نوع زرشک خراسان جنوبی را می توان در دسته محصولات درجه یک دسته بندی کرد، اما مساله ای که در این میان وجود دارد این است که پفکی دارای درجه کیفی بالاتری بوده ولی تمام تصمیم گیری های نهایی بابت خرید زرشک به خود مشتری باز می گردد.

شرایط کاری با شرکت پخش عمده زرشک

در طول روز بسیاری از شرکت های پخش عمده زرشک برای خرید محصول با ما تماس می گیرند و برای تهیه محصول با ما صحبت هایی را انجام می دهند.

لازم است تا قبل از هر چیزی برخی از نکات را در مورد شرایط کاری خود بیان کنیم تا مواضع شرکت ما در قبال مشتریان روشن باشد:

  • فروش زرشک توسط مجموعه ما به صورت نقدی بوده و به صورت مدت دار نمی توانیم در خدمت دوستان باشیم.
  • بسته بندی کالا کارتن های ده کیلویی است و در صورتی که شما درخواست دیگری در زمینه بسته بندی داشته باشید، باید قبل از آن با بخش فروش هماهنگ شود.
  • ارسال کالا توسط باربری صورت می گیرد.
  • بارگیری معمولا از خراسان جنوبی صورت می گیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 18 =