پخش عمده عناب بسته بندی خشک ممتاز جگری

عناب بسته بندی خشک به عنوان کالایی ارز آور به کشور بوده که نمونه های قرمز و جگری آن برای پخش عمده به عطاری ها و حتی برای صادرات بسیار مناسب است.

همواره بسته بندی به عنوان یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین فعالیت ها در کشور ما به حساب می آید و دلیل آن ارز آور بودن این صنعت برای کشور است.

شاید از خود بپرسید که چرا عناب؟

عناب ممتاز بیرجند به عنوان یکی از بهترین گیاهان دارویی صادراتی کشور ما شناخته شده و صادرات آن به بسیاری از کشور ها رونق گرفته است.

با توجه به افزایش طیف مصرف کنندگان عناب می توان این گونه بر آورد کرد که صادرات عناب بسته بندی پس از چند سال توسط صادرکنندگان ایرانی به عنوان یک کالای رایج می بایست انجام شود.

اما متاسفانه با توجه به سوء مدیریت ها در زمینه حمایت از تولید و صادرات محصولات بسته بندی بعد از چند سال ما هنوز صادرکننده عناب فله ای به خارج از مرز های کشورمان هستیم.

پخش عمده عناب چه برای صادرات و چه برای بازار داخلی نیازمند آن است که ما بتوانیم این محصول را در کیفیت ممتاز، رنگ جگری و با بهترین درجه کیفی به مشتریان عرضه کنیم تا با جلب اعتماد آنان بتوان وارد مراحل بعدی تجارت شد.

عرضه مستقیم عناب بسته بندی خشک

عناب بسته بندی خشک در اقلام به مشتریان عرضه می شود.

تفاوت عناب های بسته بندی شده در دو چیز است.

اول نوع بسته بندی و دوم نوع عناب مورد استفاده در بسته بندی…

ما در فروش انواع عناب دقت می کنیم تا به هر دو این موارد دقت کافی را داشته باشیم، تا مشتریان ما بتوانند با حق انتخابی گسترده خرید خود را انجام دهند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از پخش و فروش عناب با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 6 =