پخش عمده آجیل میوه خشک نارگیل درجه یک بسته بندی

میوه خشک نارگیل به صورت حبه وارداتی و نمونه اسلایس درجه یک بسته بندی شده به عنوان یک آجیل مشتری پسند می تواند با قیمت عمده پخش و ارائه شود تا رضایت مشتریان بیشتری را جلب نماید.

در بین انواع میوه خشک های ایرانی می توان از میوه خشک نارگیل به صورت اسلایس و نمونه حبه وارداتی آن به عنوان یک محصول مشتری پسند نام برد.

میوه خشک نارگیل که به صورت اسلایس از قیمت بالایی برخوردار است در پخش عمده به عنوان آجیل می تواند قیمت های بهتری را در مجموعه آرین به صورت بی واسطه داشته باشد.

نمونه میوه خشک حبه بسته بندی از این محصول در کارتن های عمده قابل ارائه می باشد.

میوه خشک نارگیل بسته بندی آجیلی

شاهد استفاده از میوه خشک نارگیل حبه به صورت بسته بندی شده در کنار بقیه اقلام آجیلی مانند چهار مغز و پاپایا حبه و آناناس زرد حبه هستیم که در داخل ایران بازار بسیار خوبی را داشته و طعم نارگیل و میوه خشک استوایی در کنار انواع مغز آجیل ایرانی بسیار مطلوب و مشتری پسند بوده و باید با بسته بندی های شکیل بتوانیم بازارهای صادراتی را که در همسایگی ما وجود دارد با این ترکیب های مشتری پسند و مناسب متعلق به خود نمائیم.

میوه خشک نارگیل با طعمی بی نظیر می تواند ترکیب آجیلی بسیار مطلوبی را در کنار انواع خشکبار ایرانی به وجود آورد و نمونه های اسلایس آن نیز در انواع میوه خشک اسلایس مخلوط با آن رنگ سفید و بی نظیر یک ترکیب چشم نواز را به وجود می آورد و پیشنهاد ما به کسانی که پخش عمده محصولات درجه یک ایرانی را به عهده دارند انتخاب ترکیب هایی می باشد که با ذائقه مشتریان در شهرهای مختلف همخوانی داشته باشد.

میوه خشک حبه و اسلایس با ترکیب محصولات میوه خشک ایرانی می تواند بهترین انتخاب در انواع جشن ها، همایش ها، دورهمی ها و … باشد و می توانید به عنوان یک میان وعده عالی برای سالمندان و کودکان و بیش از همه ورزشکاران استفاده نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =