پخش عمده میوه خشک وارداتی گوجی بری – توت فرنگی

میوه خشک وارداتی گوجی بری – توت فرنگی برای پخش عمده در شهرهای مختلف خرید و فروش می شود و البته میزان استقبال از این محصولات رو به افزایش است.

همان طور که می دانید در چند ساله ی اخیر و با صنعتی شدن روند خشک کردن میوه ها، تنوع بسیار بالایی از میوه های خشک شده را در شهرهای مختلف می بینم که قاعدتاً میزان خرید و فروش آن در شهرهای بزرگ بیشتر و در شهرهای کوچک رو به افزایش است.

اما در کنار انواع میوه خشک های ایرانی مانند میوه خشک توت فرنگی، میوه خشک آلو شابلون، کیوی، پرتقال، سیب، ملون و بسیاری از میوه های متنوع فصلی که به صورت اسلایس و خشک شده به فروش می رسند، انواع میوه خشک های وارداتی نیز بازار داغی دارند.

فروش میوه خشک وارداتی گوجی بری و انواع دیگر

به عنوان مثال میوه خشک وارداتی گوجی بری به عنوان یکی از محصولاتی است که میزان تقاضای آن در شهرهای مختلف رو به افزایش است و بنابراین پخش عمده ی این محصول در کناری میوه خشک های وارداتی چون توت فرنگی می تواند با جدیت بیشتری دنبال شود.

کاملاً پیداست که هر بازار ظرفیت ها و پتانسیل های خود را دارد و بنابراین برای فروش و پخش عمده میوه خشک وارداتی گوجی بری نیز لازم است بازاریابی و تبلیغات مناسبی صورت گیرد.

این کار موجب می شود تا میوه خشک وارداتی گوجی بری به تعداد بیشتری از مشتریان در جامعه معرفی گردد و همین عامل زمینه را برای استقبال مشتریان و افزایش خرید آماده نماید.

در مورد میوه خشک توت فرنگی، همان طور که گفته شد، رقم ایرانی آن نیز وجود دارد که عمدتاً به صورت اسلایس شده خشک و آماده می گردد که در میوه خشک های ساده، مخلوط و یا حتی دمنوش میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

اما میوه خشک توت فرنگی وارداتی نیز در میان مشتریان مورد استقبال است و معمولاً به صورت فله ای برای پخش عمده خریداری می گردد.

میوه خشک زنجبیل، میوه خشک بلوبری، میوه خشک کرانبری، پوملو، چیپس میگو، رایس کراکر، آجیل هندی، آجیل مالزی و بسیاری از خشکبار وارداتی دیگری، امروزه در بازار خرید و فروش می گردد و بنابراین پخش عمده این محصولات نیز می تواند بسته به نوع بازار، با سود خوبی همراه باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 12 =