پخش عناب بسته بندی – فله عمده بیرجند

پخش عناب بسته بندی بیرجند به صورت عمده می تواند سود آوری بالایی داشته باشد، اما در صورتی که مشتریان صادراتی درخواست خرید فله ای داشته باشند، قطعا می بایست محصول را به این شکل به آنان عرضه نمود.

همان طور که می دانید بیرجند به عنوان یکی از عمده ترین تولیدکنندگان عناب در دنیا بوده و صادرات حجم زیادی از عناب کشور، از بیرجند به خارج صورت می گیرد.

معمولا عناب بسته بندی شده و فله ای توسط تجار به خارج کشور صادر شده اما با توجه به آماری که از همکاران ما و همچنین گمرکات کشور منتشر شده است، بیشترین حجم صادرات عناب به صورت فله ای است.

مزیت محصولات بسته بندی به نسبت فله ای چیست و چرا بازرگانی خشکبار آرین تا این حد به صادرات محصولات بسته بندی شده تاکید می کند؟

قضیه کاملا روشن است، عناب بسته بندی شده به دلیل قیمت بالاتر ارز آوری بیشتری را به کشور داشته و ضمن آن می توان عناب ایرانی را با شناسنامه و برند ایرانی به سطح دنیا صادر نمود.

با یک محاسبه سر انگشتی متوجه می شوید که صادرات عناب بسته بندی تا چه اندازه به نفع اقتصاد کشور است:

فرض کنیم هر کیلو عناب دارای قیمت متوسط 20 هزار تومان در بازار باشد، اگر ما این عناب را در بسته بندی های 200 گرمی بسته بندی کنیم هر بسته حداقل 8 هزار تومان به فروش برسد، عملا ارز آوری دو برابر شده است.

در کنار این موضوع کارآفرینی، رونق اقتصادی و… نیز در کشور به وجود خواهد آمد.

پخش عناب بسته بندی توسط آرین

آرین با توجه به رسالت خود در زمینه صادرات عناب در نظر گرفته است تا پخش عناب بسته بندی شده را در دستور کار قرار داده و این محصول خوب کشورمان را با قیمت بهتری در بازار جهانی به فروش برساند.

همواره بازرگانی ما بر این رسالت خود استوار بوده و آماده همکاری با تمام عزیزانی است که در این عرضه فعال هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =