پخش عناب ممتاز قهوه ای کیلویی عمده

عناب ممتاز قهوه ای در ایران با بهترین کیفیت در پخش عمده این محصول به صورت کیلویی اعلام قیمت می گردد و یک معامله بی واسطه اینترنتی می تواند خریدی آسان و دردسترس را در اختیار مشتریان قرار دهد.

عناب تولید شده در منطقه بیرجند از نمونه عناب ممتاز آجیلی و دارویی بوده که با توجه به ظاهر قهوه ای مسی آن دسته بندی می گردد و قیمت گذاری می شود و نمونه عناب ممتاز و تازه را می توانید در اواخر تابستان با قیمت های پخش عمده و کیلویی، بی واسطه از طریق سایت اینترنتی ما دریافت نمائید.

عناب درجه یک بیرجند با درجه بندی و گریدهای مختلف وارد بازار عناب داخل می شود و این میوه خشک ایرانی بی نظیر هم به عنوان خشکبار میوه جنبه آجیلی دارد و هم به عنوان یک محصول دارویی در عطاری ها و جهت درمان مورد استفاده می باشد.

عناب ممتاز قهوه ای در بازار صادرات، مشتریان خوبی را در حوزه فرآوری این محصول می تواند داشته باشد و ما در کشورمان دارای محصولی هستیم که به شدت پتانسیل بسیار خوبی را برای فرآوری دارد ولی از عناب ایرانی بسیار کم در حوزه های فرآوری در داخل استفاده شده است.

صادرات عناب ممتاز قهوه ای عمده

حرکت های صورت گرفته در حوزه صادرات عناب ممتاز ایران بسیار قدمهای کوچکی در این حوزه بوده و البته تولید عناب بیرجند نیاز به مدیریت در بخش تولید و صادرات دارد و این محصول به شدت نیاز به حمایت در کاشت، داشت و برداشت را می طلبد.

هنوز در کشورمان برای نگهداری درست عناب ممتاز ایرانی تدابیری اندیشیده نشده است و همه چیز در این حوزه محلی و به عبارتی سنتی می باشد و باید از حالت تولید سنتی این محصول خارج شویم و به روز شدن در این محصول، نیاز به حمایت بیشتر توسط بخش های خصوصی دارد.

کشاورزان و باغداران فعال در حوزه تولید عناب ممتاز ایرانی که جنبه خوراکی داشته و همچنین تولید عناب دارویی ایران نیاز به آموزش و به روز شدن دارد که امیدواریم این مهم به دست آید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + بیست =