پخش میوه خشک آناناس

پخش میوه خشک آناناس رنگی – زرد – حلقه ای در تهران

پخش میوه خشک آناناس رنگی – زرد – حلقه ای در تهران مانند سایر ارقام میوه خشک استوایی شرایط بسیار خوبی برای خرید و فروش به کل کشور فراهم کرده است.

آناناس، انبه، نارگیل و موز از جمله میوه های گرمسیری هستند که همه ساله شاهد واردات آن به کشور هستیم.

در این میان اما آناناس تنها به شکل تازه وارد کشور نمی شود بلکه به صورت های فرآوری شده مانند کمپوتی و البته میوه خشک نیز وارد می گردند.

همان طور که می دانید میوه خشک آناناس در داخل کشور نیز تولید می شود اما به لحاظ کیفیت، شکل محصول و روند تولید تفاوت های عمده ای با ارقام وارداتی دارد.

پخش میوه خشک آناناس در انواع مختلف

در مورد تفاوت در روند تولید میوه خشک های استوایی می توان به موضوعاتی مانند نحوه برش محصول، مواد نگهدارنده و افزودنی هایی که مورد استفاده قرار می گیرند و البته استفاده از دستگاه های متفاوت و روش متفاوت خشک شدن اشاره کرد.

همین موضوع موجب می شود که به لحاظ کیفیت نیز با ارقام متفاوتی از آن چه داخل کشور تولید می شود روبه رو باشیم؛ ارقامی که اتفاقاً مورد استقبال خوبی در بازار واقع شده اند.

اما مانند بسیاری از محصولات، بازار تهران بکی از مناسب ترین مراکز پخش میوه خشک آناناس است.

در واقع برخی از مهمترین وارد کنندگان انواع میوه خشک استوایی در تهران فعالیت می کنند و از این رو برای دسترسی به بهترین قیمت ها به جهت پخش میوه خشک آناناس در شهرهای مختلف می توان به بازار تهران مراجعه کرد.

میوه خشک آناناس به سه شکل عمده ی زیر عرضه می شود:

  • آناناس رنگی خشک
  • آناناس حلقه ای خشک
  • آناناس معمولی یا زرد خشک

تمامی ارقام مذکور توسط مجموعه بازارگانی آرین به عنوان یکی از فعالان بازار میوه خشک ایرانی و وارداتی عرضه می شود و خوشبختانه امکان ارسال محصولات به صورت عمده از تهران به شهرهای مختلف کشور فراهم می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + شانزده =