پرفروش ترین زعفران ایرانی ویژه تجارت جهانی

پرفروش ترین زعفران ایرانی وِیژه تجارت جهانی کدام نوع است؟ طبق آمار، بیشترین حجم به صادرات زعفران سرگل اختصاص دارد که کیفیت و در عین حال قیمتی مناسب دارد.

نگین، پوشال، سرگل و دسته چهار رقم کلی زعفران ایرانی را تشکیل می دهند که هر کدام با کیفیت های مختلفی در بازار خرید و فروش می شوند.

همان طور که می دانید یکی از محصولات ویژه برای تجارت جهانی نیز همین زعفران است و همه ساله حجم صادراتی قابل توجهی از زعفران ایرانی را شاهد هستیم.

اما پرفروش ترین زعفران ایرانی کدام مورد است؟

بدون شک هر کدام از ارقام یاد شده در بازارهای جهانی مشتریان خاص خود را دارند.

کیفیت و قیمت به عنوان دو عامل مهم در انتخاب محصولات مختلف و از جمله زعفران تعیین کننده بوده و بنابراین هر رقم از رعفران در یک بازار خاص به فروش می رسد.

سرگل پرفروش ترین زعفران ایرانی

در میان انواع زعفران، به لحاظ کیفیت و قیمت نگین و سرگل در درجه ی اول و دوم قرار داشته و ارقام پوشال و دسته نیز رده های بعدی قیمتی را تشکیل می دهند.

همان طور که می دانید، عطر، طعم و رنگ زعفران سه ویژگی اساسی در تعیین کیفیت زعفران است و با توجه به این که زعفران به عنوان یک ماده ی اساسی در تولید انواع محصولات فرآوری به شمار می رود بنابراین بهترین نوع زعفران، بیشترین کیفیت را در محصولات تولیدی نتیجه خواهد داد.

از طرفی قیمت بالای زعفران نیز از جمله گزینه های بسیار مهمی است که مورد توجه مشتری زعفران قرار می گیرد.

در میان زعفران های ذکر شده اگر بخواهیم به بهترین رقم زعفران به عنوان بهترین کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت اشاره کنیم، زعفران سرگل گزینه ای مناسب است.

بنابراین طبیعی است که زعفران سرگل در صدر انتخاب های مشتریان در بازار جهانی بوده و پرفروش ترین زعفران ایرانی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + هفده =