قیمت پرفروش ترین زعفران فله ایرانی در بازار جهانی

پرفروش ترین زعفران فله ایرانی در بازار جهانی این محصول با قیمت های مختلف وارد بازار می گردد و نیاز به حوزه ای مستقیم مسأله مهم برای یک خرید مطلوب است.

در بین پرفروش ترین زعفران فله ایرانی در بازار جهانی این محصول نمونه های سرگل و نگین از بازار مطلوبی برخوردار می باشند و این محصولات در یک بازار رقابتی در کنار رقبایی قرار می گیرند که در صنعت فرآوری زعفران، بسته بندی آن و شرایط قیمت گذاری و حمل و نقل بهترین شرایط را دارند با بهترین بسته بندی مشغول به ارائه زعفران به بازار جهانی هستند.

پرفروش ترین زعفران فله ایرانی

رقبای قدرتمند ما با پرفروش ترین زعفران فله ای ایران به سراغ فرآوری آن و بسته بندی شکیل و ارائه به بازارهای جدید می نمایند و در پروسه فرآوری تغییرات ایجاد شده در محصول نهایی باعث می شود که بتوانند بهترین قیمت زعفران را به بازار جهانی آن ارائه نمایند یعنی این کشورها توانسته اند از تمام پتانسیل های تولیدی و فرآوری در جهت ارائه یک محصول خوش قیمت تر به بازار جهانی بهره مند شوند و نبض بازار جهانی زعفران را در دست گرفته اند، قیمت گذاری می نمایند و بازارهای مطلوب خودرا دارند و در این بازار جولان می دهند.

با شرکت در نمایشگاه های مختلف، همایش های صنایع غذایی و دارویی روی پرفروش ترین زعفران فله ایرانی به صورت بسته بندی شده و فرآوری شده بیشترین مانور را می دهند و بیشترین حجم صادرات را متعلق به خود نموده اند در حالی که ما به عنوان تولیدکننده اصلی این محصول آن حجم از صادرات را در حوزه زعفران که محصول اصلی ما می باشد نداریم.

با بهترین برندهای جهانی وارد بازار می شوند و بهترین برندها متعلق به کشورهایی دیگر است در حالی که ما تولیدکننده بهترین زعفران جهان می باشیم که بهترین طعم، مزه، رنگ دهی و خواص دارویی را دارد و می توانیم روی گزینه های استفاده از آن در صنایع غذایی، دارویی، رنگ دهی بیشترین مانور داده و بیشترین ارزآوری را داشته باشیم.

زعفران یک محصول با خواص دارویی و درمانی بی نظیر می باشد و می دانید که صنایع دارویی یکی از پول سازترین صنایع در جهان می باشند ولی قدمهای برداشته شده در این حوزه در کشورمان بسیار در سطح پائین بوده و ما به عنوان تولیدکننده بیشترین صادرات را در پرفروش ترین زعفران فله ای داریم و محصول را به صورت خام و فله راهی بازارهای جهانی می نمایند.

کشورهای واردکننده محصول فله با تمرکز بر روی بسته بندی و فرآوری قدمهای اصلی را به سوی ارزآوری در این محصول برمی دارند و موفق تر در صادرات زعفران عمل می نمایند و یکی دیگر از صنایعی که در آن ضعیف عمل نموده ایم همین صنعت بسته بندی مان می باشد.

خشکبارمان، زعفران، زرشک و بسیاری از محصولاتمان به صورت فله راهی بازار جهانی می شود در کشوری دیگر بسته بندی می شود و صادراتی جدید را در بسته بندی های شکیل و مشتری پسند تجربه می نمایند و در خود ایران نیز شاهد محصولاتی هستیم که مواد اولیه ایرانی بوده و با فرآوری و بسته بندی جدید وارد کشور می شوند.

کشور همسایه ما ترکیه با فرآوری و برنامه ریزی روی صنعت شکلات سازی و بسته بندی توانسته است قدمهای بسیار موفقی را در حوزه صادرات شکلات بردارید در حالی که ما بهترین مغز آجیل ها را برای تولید شکلات داشته و روی صنعت بسته بندی هنوز در ابتدای راه می باشیم و محصول بسته بندی در حوزه خشکبار را هنوز نتوانسته ایم در بازار داخل جا بیاندازیم و صنعت بسته بندی و فرآوری در بسیاری از حوزه بخصوص زعفران ایرانی ضعیف می باشد.

در صورتی که پرفروش ترین زعفران فله از زعفران نگین گرفته تا زعفران سرگل و حتی زعفران پوشال از بسته بندی و فرآوری درستی برخوردار باشند با تکیه بر یک بازاریابی درست و تبلیغات مؤثر می توانیم از یک بازار جهانی مطلوب در این محصولات بهره مند شویم و با یک برند مناسب در کنار قیمت مطلوب بهترین مشتریان و بازار هدف ها را خواهیم داشت و این محصول و طلای سرخ به شدت نیاز به حمایت همه جانبه بخش خصوصی و دولت دارد و کشاورزان این حوزه نیاز به حمایت بیشتر، آموزش های مناسب تر و بازارهای بهتری برای کار و تلاش و صادرات دارند و این مهم با حل مشکلات موجود در این حوزه مرتفع خواهد شد.

در صورتی که درست عمل ننمائیم در چند سال آینده کشورهایی مانند افغانستان در حوزه زعفران از رقبای ما خواهد بود و ما با تجربه گسترده در صادرات بازارهای مختلف را به رقبایی واگذار می نماییم که در مقابلشان در یک رقابت سالم خوب عمل ننموده ایم و با دستان خودمان بازار جهانی محصول بی نظیر زعفران را از دست داده ایم.

پرفروش ترین زعفران فله ارزان

قیمت ارزان را در پرفروش ترین زعفران فله مشهد می توانید از مجموعه آرین بخواهید و ما امکان ارائه یک محصول فله و بسته بندی را با بهترین شرایط داریم و این امکان در مجموعه میسر شده است که بتوانیم از ارزان ترین محصولات این حوزه تا گران ترین و باکیفیت ترین محصولات این حوزه را یکجا در کنار هم داشته باشید و انتخابی مناسب را برای بازار هدفتان تجربه نمائید.

در صورتی که به بازار زعفران آشنایی ندارید کارشناسان ما در تمام مراحل در جهت انتخاب بهترین زعفران برای بازار هدفتان در کنار شما خواهند بود و می توانید با ما تجربه یک انتخاب مناسب و یک صادرات پویا و موفق را در حوزه زعفران ایرانی داشته باشید و با تکیه بر شناخت و آگاهی کارشناسان ما موفقیت در کنار شماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + یازده =