صادرات پسته آب خندان بادامی به روسیه

تا کنون با خود فکر کرده اید که چرا روسیه تاکید زیادی بر صادرات پسته آب خندان بادامی دارد؟ آیا حضور در بازار این کشور می تواند تضمین کننده موفقیت باشد؟

به سوال اول باید این گونه پاسخ داد که روس ها همیشه به دنبال اجناس ارزان قیمت ایران هستند، پس نمونه پسته های آب خندان می تواند گزینه خوبی برای صادرات به این کشور باشد.

انواع پسته آب خندان صادراتی به کشور روسیه بیشتر شامل چهار نوع:

  • بادامی
  • احمد آقایی
  • فندقی
  • کله قوچی

می باشد.

پسته اکبری آب خندان برای صادرات به روسیه توصیه نمی شود و آن هم دو دلیل عمده دارد، اولین دلیل این است که قیمت تمام شده این نوع پسته به تناسب بازار بسیار بالاست و دلیل دوم آن این است که پسته آب خندان اکبری شکننده بوده و هنگام حمل امکان آن که پوست شده و بکشند زیاد است.

و اما سوال دوم ….

همکاران محترم دقت کنید که حضور با یک پسته خاص همانند پسته آب خندان بادامی نمی تواند ضمانتی بر موفقیت ما در فروش آن محصول باشد.

پس قطعا باید دقت کنید که تمرکز خود را بیشتر از آن که بر روی صادرات یک محصول خاص بگذارید، به این فکر کنید که محصول شما تا چه حد پر کاربرد بوده و فروش آن موفق خواهد بود.

خرید پسته آب خندان بادامی

حال که ما پسته آب خندان بادامی را به عنوان یک پسته صادراتی مناسب صادرات به روسیه معرفی کردیم، بهتر است که بهترین زمان و مکان خرید این محصول را برای شما نیز تشریح کنیم.

بهترین مکان برای خرید پسته مذکور قطعا خراسان رضوی بوده چرا که تمرکز تولید این پسته در خراسان می باشد و کلیدی ترین زمان خرید نیز در مهر ماه و آبان ماه مصادف با آغاز تولید پسته بادامی است.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و صادرات انواع پسته با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + هفده =