پسته آجیلی درشت

نرخ روز پسته آجیلی درشت فیض آباد جهت صادرات

پسته آجیلی درشت فیض آباد جهت صادرات با توجه به نوسات مختلف دلار و وجود مشکلات عدیده در این حوزه با نرخ روز بی واسطه می تواند در اختیار مشتریان قرار گیرد.

در بازارهای صادراتی ما با مشتریان مختلفی روبرو هستیم که به دنبال محصولات مختلف با قیمت و کیفیت های متفاوت می باشند.

از برخی از مشتریان که به دنبال پسته ریز و خوش قیمت هستند گرفته تا مشتریانی که به شدت روی لوکس بودن پسته تمرکز می نمایند و درشتی و طعم پسته را در اولویت خرید خود قرار می دهند و این مشتریان خیلی روی قیمت تمرکز نمی نمایند و کیفیت را مورد بررسی قرار می دهند همه می توانند بهترین پسته را از ما بخواهند.

از این رو ما پسته صادراتی را با کیفیت های مختلف در اختیار مشتریان می گذاریم و با تکیه بر اینکه مشتری به دنبال چه محصولی می باشد می توانیم پیشنهادات متناسب با نیاز و بازار تقاضا را به مشتریان ارائه نمائیم.

مشتریانی که به دنبال پسته آجیلی درشت هستند ما نمونه های پسته اکبری، احمدآقایی رفسنجان و فیض آباد را پیشنهاد می نماییم.

در مواردی که روی قیمت هم تمرکز می نمایند ما نمونه پسته فیض آباد با نرخ روز مناسب را جهت صادرات پیشنهاد می نمائیم که هم به صورت پسته خندان خام و هم به صورت پسته فرآوری شده می تواند رضایت مشتریان را جلب نماید.

پسته آجیلی درشت فیض آباد

پسته آجیلی درشت فیض آباد در نمونه های پسته اکبری، پسته کله قوچی و در مواردی پسته احمد آقایی درشت می باشد که تک تک این نمونه ها با انس های درشت و کیفیت مطلوب از نمونه های پسته فیض آباد آماده ارائه به مشتریان داخلی و مشتریان در بازار جهانی می باشد.

روی کیفیت می توانید با دریافت نمونه برنامه ریزی نمائید و در صورت اینکه به دنبال تفت خاص در پسته هستید ما بهترین نمونه ها را ارائه می نمائیم و در جهت صادرات به بازارهای با ذائقه های خاص می توانید نمونه پسته تفت اروپایی ما را در بسته بندی های گرمی و به صورت فله ای در کارتن های 10 کیلویی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + دو =