قیمت خرید پسته آجیلی لوکس اکبری – کله قوچی

پسته آجیلی لوکس به خصوص ارقام اکبری و کله قوچی درشت از قیمت خرید بسیار بالایی در بازار برخوردار بوده و این دست محصولات مشتریان خاص خود را دارد.

با دیدن عنوان پسته آجیلی لوکس شاید اولین تناقضی که در ذهن شما به وجود بیاید، این باشد که با توجه به افت وضعیت اقتصادی مردم، آیا فروش پسته آجیلی آن هم در نمونه های لوکس کاری منطقی است؟

همکاران عزیز دقت کنید که تمامی انواع پسته آجیلی برای مصارف داخلی مورد استفاده قرار نمی گیرد و بعضا در بازار صادراتی ما شاهد فروش این محصولات هستیم.

به صورت کلی بازار فروش پسته آجیلی به دو دسته تقسیم می شود:

اول بازار فروش مجموعه هایی است که تحت عنوان آجیل فروشی های لوکس در کشور فعالیت می کنند و معمولا در قسمت های اعیان نشین شهر ها هستند و برایشان قیمت محصول مهم نیست، فقط چیری که مهم است، این است که محصول خریداری شده توسط آنان از کیفیت بالایی برخوردار باشد، برخی از مشتریان ما که در بازار داخلی فعال هستند بعضا مشتریان عرب زبانی دارند که حاضرند برای پسته آجیلی لوکس هزینه زیادی بکنند، پس می توان گفت که در بازار داخلی کشورمان هنوز هم پسته آجیلی لوکس فروش دارد، اما نه مثل قبل!!

و اما دسته دوم مشتریانی هستند که در بازار صادراتی فعالیت می کنند، معمولا این افراد از ارقام پسته اکبری دستچین یا پسته کله قوچی درشت برای اهداف خود استفاده کرده و تا جایی که ما می دانیم، از فروش خوبی هم در بازار صادراتی بهره می برند.

پسته آجیلی لوکس آرین

بازرگانی آرین همانند هر فروشنده دیگری دوست دارد که سطح کار خود را بالا برده و به عنوان یک فروشنده کیفیت محور شناخته شود، در نتیجه مجموعه ما در زمینه فروش انواع پسته آجیلی لوکس، معمولی و دیگر انواع پسته صادراتی فعال بوده و سعی می کند تا بهترین ها را به مشتریان خود پیشنهاد دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه فروش محصولات آرین با ما در ارتباط باشید.

در نهایت از شما دعوت می کنیم تا مقاله جذاب زیر را نیز مطالعه کنید.

انواع مغز پسته صادراتی ایران

با ما همراه باشید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =