پسته آجیلی نمکی

قیمت روز فروش پسته آجیلی نمکی ویژه یلدا

پسته آجیلی نمکی ویژه یلدا با بهترین تفت و فرآوری با قیمت روز فروش مستقیم می تواند گزینه مناسب برای مشتریان این محصول باشد.

فروش پسته آجیلی در بازار ایران به مناسبت های مختلف مانند جشن یلدا و نوروز باید از شرایط مطلوب بازار ایران بهره مند باشد و مشتریان این حوزه هم به قیمت پسته توجه نشان می دهند و هم به کیفیت خود پسته و مقوله تفت و فرآوری آن که بسیار در ایرانیان مورد توجه می باشد.

در خرید خشکبار در مناسبت ویژه ای مانند یلدا هم آجیل و خشکبار شیرین به شدت استقبال می شود و هم آجیل های نمکی مانند پسته و از این رو ما کیفیت مطلوبی از پسته آجیلی در تنوع های مختلف مانند احمد آقایی، کله قوچی و اکبری را با بهترین انس و کیفیت تفت داده و در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم.

محصول پسته در چند سال اخیر به مناسبت های مختلف به صورت تفت اروپایی با درصد نمکی پائین به مشتریان پیشنهاد شد که با استقبال بسیار بالایی روبرو شد و مشتریان از این طمم و فرآوری به شدت استقبال نمودند و از این رو در فروش پسته به مناسبت عید نوروز و شب یلدا می توانید بهترین نمونه های فرآوری از پسته ایران را در مجموعه ما با نرخ روز مطلوب در بسته بندی های شکیل داشته باشید.

پسته آجیلی نمکی ویژه یلدا

پسته آجیلی نمکی ویژه یلدا به صورت تفت اروپایی آماده سازی و ارائه می شود و در کارتن های شکیل 10 کیلویی این محصول به صورت فله ای و عمده راهی بازار می گردد و در این بسته بندی ها هم امکان نگهداری بهتر این محصول وجود دارد و هم از نظر ظاهر بسته بندی بسیار مورد توجه و استقبال مشتریان بوده است.

در صورتی که به دنبال محصول خام برای آجیل شیرین ویژه یلدا می باشید می توانید در تمام مناسبت ها با کارشناسان فروش ما بهترین انس ها و قیمت های بازار ایران را داشته باشید و امکان رؤیت محصولات به صورت فله و بسته بندی در دفتر مشهد میسر و امکان پذیر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + نوزده =