قیمت عمده پسته احمد آقایی آجیلی سفید

با گران شدن قیمت ارقامی هم چون اکبری و کله قوچی، پسته احمد آقایی آجیلی سفید در بین ارقام این محصول از فروش خوبی بهره می برد.

بر کسی پوشیده نیست که قیمت پسته در کشور ما افزایش بسیار چشم گیری داشته و بسیاری از صادرکنندگان و فروشندگان پسته با مشکلات بسیار زیادی در زمینه تجارت این محصول رو به رو شده اند، اگر تا چندی پیش پسته اکبری دستچین شده یا انواع پسته کله قوچی برای فروش در آجیل فروشی ها مد نظر فروشندگان بود، امروزه پسته هایی با قیمت ارزان تر همانند احمد آقایی آجیلی یا پسته فندقی مد نظر قرار گرفته است.

همان طور که بیان شد گرانی پسته و از سویی دیگر کاهش توان خرید مردم باعث شده تا مشکلات زیادی در زمینه فروش محصولات خشکبار به وجود بیاید و به همین دلیل فروشندگان به فروش پسته های ارزان تر روی آورده اند.

شاید بپرسید که اگر پسته احمد آقایی به مصرف بازار داخلی برسد، بازار صادراتی را چه کنیم؟

این سوال علاوه بر این که ذهن شما را درگیر کرده است، برای ما نیز سوال است که اگر ما حجم عمده پسته ارزان خود را در بازار داخلی تحت عنوان پسته آجیلی عرضه کنیم، پس بازار صادراتی چه می شود؟

باید صبر کنیم و ببنیم که آینده بازار چگونه خواهد شد و صادرکنندگان و فروشندگان بزرگ پسته بازار را چگونه مدیریت می کنند ….

فروش پسته احمد آقایی آجیلی

بازرگانی خشکبار آرین همانند تمامی فروشندگان پسته در بازار کشورمان، ارقام مختلفی از پسته را تحت عنوان پسته آجیلی به فروش می رساند و پسته احمد آقایی آجیلی نیز به عنوان یکی از جذاب ترین پیشنهاد های حال حاضر ما به مشتریان است.

پسته احمد آقایی بازرگانی آرین مشخصاتی هم چون:

  • کیفیت خوب
  • درصد توچین بالا
  • قیمت مناسب
  • سایز مناسب
  • و…

را دارا بوده و شما می توانید بهترین ها را با ما تجربه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =