خرید بهترین انواع پسته احمد آقایی رفسنجان

پسته احمد آقایی رفسنجان در کیفیت های مختلف برای امر صادرات و خرید داخلی مورد استفاده بوده و بازرگانان سعی می کنند بهترین کیفیت آن را در بازار ارائه کنند.

پسته احمد آقایی به عنوان یکی از شناخته شده ترین پسته های موجود در بازار ایران بوده که معمولا از آن برای مصارف داخلی و صادراتی استفاده می شود.

این نوع پسته بعد از گران شدن ارقام مختلف در بازار برای فروش در بازار داخلی نیز مورد اقبال قرار گرفت و به همین جهت ما قصد داریم تا دو نوع صادراتی و داخلی آن را برای شما تشریح کنیم.

پسته احمد آقایی رفسنجان ارقام صادراتی

برای این که نوع پسته احمد آقایی مورد استفاده در بحث صادرات را انتخاب کنیم، باید ببنیم که بازار صادراتی ما کدام کشور است، به عنوان مثال اگر بخواهیم کشور هایی همانند آلمان و اسپانیا را برای صادرات انتخاب کنیم، قطعا استفاده از پسته های آلوده به آفلاتوکسین نخواهد توانست در این مسیر برای ما راهگشا باشد.

پس نتیجه می گیریم در مرحله اول برای انتخاب پسته احمد آقایی رفسنجان جهت صادرات ببنید که با کدام کشور و چه مشتریانی سر و کار دارید ….

انواع پسته احمد آقایی صادراتی:

پسته احمد آقایی خندان: این پسته به صورت طبیعی روی درخت خندان شده و کیفیت بسیار خوبی را داراست، پسته احمد آقایی خندان به واسطه طعم بسیار عالی مشتریان خاص خود را داشته و در حال حاضر مشتریان اروپایی کیفیت محور به شدت دنبال خرید این محصول هستند.

پسته احمد آقایی آب خندان: محصول مربوطه به صورت مکانیکی از پسته دهن بست تولید می شود و به دلیل آن که مشتریان قیمت محور زیادی به بازار ایران مراجعه می کنند، می توان از این پسته در جهت صادرات به بازار های قیمت محور استفاده نمود.

پسته احمد آقایی رفسنجان ارقام آجیلی

باید این را بدانید که بیشترین حجم فروش پسته احمد آقایی در بازار صادراتی بوده و بازار داخلی توان هضم تمام تولید رفسنجان را دارا نیست.

تنها پسته آجیلی مناسب جهت فروش در بازار داخلی، همان پسته احمد آقایی خندان بوده و توصیه ما به شما این است که غیر از این پسته سعی کنید محصولات آب خندان را به مشتریان داخلی ارائه نکنید…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =