قیمت خرید پسته احمد آقایی صادراتی خندان

پسته احمد آقایی صادراتی خندان Ahmadagaee pistachio به عنوان یک محصول با قیمت خرید مناسب هم از لحاظ کیفیت و هم نرخ عرضه می تواند رضایت مشتریان را جلب نماید.

ایران به عنوان یک تولیدکننده اصلی در حوزه پسته در بازار جهانی می باشد و سالها به عنوان اولین صادرکننده این خشکبار در جهان بودیم و در چند سال اخیر با توجه به مشکلات موجود در حوزه پسته، رقبایی مانند آمریکا بخش اعظم صادرات را در دست گرفته اند.

موفقیت در حوزه صادرات باید دارای نکات مختلفی باشد که آمریکا با دارا بودن پتانسیل های لازم در این محصول توانسته است بازار مناسبی را در این محصول متعلق به خود نماید و با تکیه بر روش کشاورزی نوین توانسته دارای بهترین باغات در این محصول باشد.

بخش اعظم صادرات را در پسته متعلق به خود نموده است، از بهترین تبلیعات و بازاریابی جهانی در این محصول بهره مند می باشد و قیمت مطلوب را در بازارهای مختلف ارائه می نماید و ما با تکیه بر کیفیت پسته ایرانی باید بتوانیم مدیریت درستی را اعمال نمائیم.

پسته ایرانی و باغات پسته ما که دارای پیشینه گسترده ای در تولید این محصول هستند و کشاورزانی که تجربه ای عظیم را در کاشت، داشت و برداشت این محصول دارند باید بتوانند با کیفیت مطلوب این محصول، صادراتی بیش از امروز را داشته باشند.

حضور صادرکنندگان، کشاورزان، تجار و حوزه بازاریابی و تبلیغات در کنار هم می تواند پسته ایران را به اوج برساند و ما نیاز داریم که با دانش روز هم در تولید این محصول و هم در صادرات و بسته بندی این محصول قدم برداریم.

در بین انواع مختلف پسته ایرانی از فندقی، احمد آقایی، کله قوچی، اکبری و پسته های ارگانیک ما بخش اعظم صادرات را در نمونه های مختلف با مدیریت درست خواهیم داشت و در این بین برخی به دنبال کیفیت و برخی به دنبال قیمت مطلوب هستند.

نمونه پسته احمد آقایی Ahmadaghaee pistachio از نظر طعم پسته بسیار محصول مطلوب و خوش خوراکی می باشد این پسته که از کشیدگی مناسبی بهره مند بوده از لحاظ ظاهر می تواند بسیار مشتری پسند برای بازار صادراتی باشد.

قیمت خرید و فروش محصول پسته احمد آقایی صادراتی آن را مناسب بازار جهانی نموده است و کیفیت آن به صورت خندان طبیعی و نمونه پسته احمد آقایی آب خندان شده می تواند با قیمت مناسب، مشتریان مطلوب را در بازار جهانی پسته به همراه داشته باشد.

پسته احمد آقایی صادراتی خندان

نمونه پسته احمد آقایی صادراتی خندان به صورت طبیعی خندان می باشد از بازار مطلوبی در کشورهای مختلف برخوردار می باشد و در کنار پسته فندقی توانسته است محصول مناسب صادرات هم به صورت خام و هم فرآوری شده باشد.

فرآوری پسته احمد آقایی با بهترین طعم های مشتری پسند صورت می گیرد و پسته تفت اروپایی یک طعم مطلوب برای ارائه پسته احمد آقایی صادراتی به بازار جهانی می باشد که با ذائقه مشتریان در بازار جهانی مطابقت دارد.

ما برای موفقیت در بازار جهانی باید آشنایی کامل به ذائقه افراد و جوامع مختلفی که مشتری پسته هستند داشته باشیم تا بتوانیم نمونه مناسب را وارد بازار هدف نمائیم و این مهم می تواند با تجربه خوبی که در صادرات به بازارهای جهانی داریم بدست آید.

فرآوری هایی که در حوزه انواع پسته صورت می گیرد بسیار مناسب برای صادرات می باشد و البته بهترین بازارها را برای نمونه پسته احمد آقایی صادراتی و فندقی خندان خام داریم که با انس های مطلوب وارد بازار جهانی می شوند.

پسته احمد آقایی صادراتی در این بین به صورت خندان طبیعی و آب خندان به صورت فرآوری شده و خام در بسته بندی مناسب می تواند بازار مناسبی را با قیمت مطلوب و متناسب بازار جهانی داشته باشد.

پسته احمد آقایی صادراتی آب خندان

در بازار جهانی با کشورهایی روبرو هستیم که مقوله قیمت را در درجه اول اهمیت برای خرید خود قرار می دهند و در این بازارها می توانیم انواع پسته فندقی، پسته احمد آقایی صادراتی، پسته کله قوچی را در گرم مغزهای مختلف آب خندان نمائیم.

ارائه محصول پسته آب خندان به صورت بار جدا و بار میکس از آب خندان و خندان طبیعی می تواند با درصدهای ترکیب مختلف مقوله قیمت را بالانس نماید و به رضایتمندی مشتریان قیمت محور منجر می شود.

کشورهایی مانند عراق، روسیه، چین، هند و … که به شدت قیمت محور هستند و به دنبال قیمت ارزان پسته ایرانی با ارائه نمونه های ذکر شده می توانیم قیمت مطلوب مشتری را ارائه نمائیم و از این رو نیاز داریم که بر شناخت خود نسبت به بازار هدف تکیه نمائیم.

با تجربه صادرات گسترده ای که در حوزه خشکبار داشتیم می توانیم مشکلات موجود در پسته را حل نموده و در مسیر صادرات با بازاریابی درست و محصول مناسب با نرخ مطلوب قدم برداریم و باید بتوانیم رقبای قدرتمندمان را در بازار کنار بزنیم.

رقبایی که از منظر قیمت توانسته اند بهترین بازارهای صادراتی را متعلق به خود نمایند و با دارا بودن بهترین ابزار بازاریابی و با تکیه بر صنعت بسته بندی موفقیت های بزرگی را بدست آورند و در این بازار پررقیب باید بتوانیم روی همه پتانسیل های موجود متمرکز شویم.

با تنوع خوب محصولی و باغات گسترده ای که در حوزه پسته داریم با استفاده از پسته های مختلف و نمونه پسته ارگانیک ایرانی می توانیم بهترین صادرات را در این خشکبار تجربه نمائیم و به جایگاه اصلی خود در بازار جهانی پسته برگردیم.

کارخانه تولید انواع پسته و صنایع بسته بندی باید همگام با هم در کنار تجار و صادرکنندگان با دانش روز جهانی قدم در حوزه صادرات بهتر را در اولویت صادراتی خود قرار دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =