پسته افلاتوکسین مجاز

شرکت صادرکننده پسته افلاتوکسین مجاز فندقی خندان جهت کشورهای اروپایی

پسته افلاتوکسین مجاز فندقی خندان خام جهت کشورهای اروپایی با شرکت های برتر صادرکننده انواع مختلف این محصول برای بازار جهانی صورت می پذیرد.

در بازار جهانی پسته با مشتریانی در کشورهای اروپایی روبرو هستیم که روی خرید پسته از ایران حساسیت ویژه و سخت گیری هایی را اعمال می نمایند و این مشتریان به شدت به دنبال انواع پسته ایرانی با افلاتوکسین مجاز می باشند و در زمان خرید روی این موضوع متمرکز می شوند.

در بین انواع پسته ایرانی که راهی بازار جهانی این محصول می گردد از پسته فندقی خندان خام به عنوان یک محصول ویژه می توانیم نام ببریم که پتانسیل مناسبی را برای صادرات به بازار جهانی آن دارد.

این پسته دارای ظاهری بسیار مطلوب، مزه مناسب، قیمت خوب و … برای بازارهای اروپایی می باشد و تجار و شرکت های صادرکننده برتر پسته به بازارهای صادراتی انواع مختلف از انس های ریز و درشت آن را راهی بازار صادرات آن می نمایند و می توانیم بازارهای بی نظیری هم در نمونه خام این محصول و هم فرآوری شده با تفت اروپایی متعلق به این محصول نمائیم.

پسته افلاتوکسین مجاز فندقی

در بین انواع پسته ایرانی که راهی کشورهای اروپایی؛ عربی و … می شوند پسته افلاتوکسین مجاز فندقی به صورت فله ای از جایگاه مطلوب در بازار جهانی این محصول بهره مند می باشد و این محصول در گونی های مختلف و با انس های مختلف راهی بازار صادرات آن می گردد.

در ارائه محصول متنوع در این حوزه چه به صورت محصول خام و چه به صورت محصول فرآوری شده می توانید مجموعه ما را به عنوان یک گزینه مطلوب در کنار خود داشته باشید و آشنایی با بازارهای صادراتی باعث شده است که بتوانیم پیشنهادهای مطلوبی را برای بازار صادرات پسته به شما داشته باشیم.

در جهت مشاوره و خرید برای بازار صادراتی با بخش فروش ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 13 =