پسته انس بیست

مرکز بازرگانی بهترین پسته انس بیست 20 اکبری دستچین

پسته انس بیست 20 اکبری دستچین در مرکز بازرگانی اینترنتی با سفارش تأمین تناژ یک بازار مطلوبی را در حوزه آجیل و خشکبار دارد.

پسته انس بیست 20 اکبری دستچین در بین انواع پسته ایران جز محصولاتی هست که مشتریان ما به شدت از آن استقبال می نمایند و در مناسبت های مختلف مانند یلدا و عیدنوروز مشتریان داخلی به شدت به دنبال انس های درشتی از پسته اکبری هستند و مشتریان انس های 18 و 20 بسیار بالا می باشد.

رؤیت بالای این محصول در چشم نوازی آن با تکیه بر درشتی می باشد که مشتریان را در خشکباری های کشور به خود جلب می نماید و از این رو این محصول چه به صورت خندان خام و چه به صورت فرآوری شده به شدت مشتریان را به خود جلب می نماید و با یک فرآوری مطلوب امکان ارائه یک محصول لوکس میسر می شود.

مرکز بازرگانی های مختلف در وزن های تناژ امکان سفارش این محصول را داشته و ما با عرضه مستقیم و قیمت بی واسطه در بازار ایران امکان تأمین بهترین کیفیت از این محصول را داریم و با دریافت نمونه گونی و تست آن هم می توانید محصول را به صورت خام طبیعی دریافت نمائید و هم امکان فرآوری را برای محصول به صورت تفت اروپایی داریم که بسیار توسط آجیلی های کشور استقبال می شود.

پسته انس بیست اکبری

پسته انس بیست اکبری در مجموعه اینترنتی ما به صورت دستچین و توچین عرضه می شود که درصد دهن باز و بست آن مشخص می باشد و می توانید با دریافت نمونه گونی، کیفیت، انس و درصد خندان بودن آن را تست و پس از آن اقدام به خرید محصول از ما نمائید.

دسترسی به تمام مناطق پسته خیز ایران این امکان را برای ما میسر می نماید که هم در صادرات پسته و هم برای تأمین در بازار داخل بتوانیم به رضایت مشتریان با ارائه کیفیت برتر و قیمت مطلوب تر دست یابیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 9 =