قیمت خرید پسته اکبری خام درجه یک خندان

پسته اکبری خام خندان در انواع درجه یک و درجه دو شاید به عنوان یکی از مهم ترین محصولاتی باشد که نظر مشتریان را در بازار به خود جلب کرده است، به همین واسطه ما بر آن شدیم مقاله در این ارتباط برای شما نگارش کنیم.

بر کسی پوشیده نیست که پسته اکبری به عنوان یکی از مهم ترین انواع پسته بوده که در بازار ایران توجهات زیادی را به خود جلب نموده است، در این بین شاید اولین سوالی که ذهن شما را به خود معطوف کند این است که چرا پسته اکبری؟

همه مشتریانی که به دنبال خرید پسته هستند در مرحله اول درشتی و کیفیت پسته برای آنان اهمیت دارد و به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان کیفیت محور به دنبال آن هستند تا پسته اکبری را به عنوان اولویت خود برای خرید قرار دهند.

بازار داخلی پسته اکبری خام:

پسته اکبری خام در بازار داخلی برای مشتریانی مناسب است که حاضرند برای تهیه این محصول هزینه بیشتری را به نسبت بقیه اقلام پسته بپردازند، قطعا پسته اکبری در کیفیت آجیلی دارای کیفیت و قیمت بالایی بوده و اگر شما به فکر خرید این نوع پسته هستید، باید به قیمت بالای این محصول عادت کنید.

بازار صادراتی پسته اکبری خام:

و اما بازار صادراتی این نوع پسته ….

پسته اکبری به کشور های متعددی صادر می شود و مشتریان زیادی این محصول را از تجار ایرانی خرید می کنند، اما در این بین برخی از مشتریان همانند کانادایی ها پسته اکبری دستچین را خریداری می نمایند و برخی دیگر از مشتریان کیفیت های پایین تر را درخواست می دهند.

بهتر است تا در همین بخش ما مشتریان پسته اکبری در بازار جهانی را برای شما به سه دسته تفکیک کنیم تا آنان را بهتر بشناسید:

مشتریان کیفیت محور: این مشتریان همان طور که از نامشان پیداست به دنبال اجناس خندان و درجه یک هستند، پس برای این دست از مشتریان پسته اکبری دستچین شده در انس های درشت می تواند بهترین گزینه باشد، همان طور که در بالا بیان کردیم کانادا و حتی کشوری همانند آلمان مقصد اصلی برای صادرات این محصولات هستند.

مشتریان نرمال: ما یک دسته از مشتریان را مشتریان نرمال می نامیم!!

این مشتریان به دنبال اجناسی با کیفیت خوب و قیمت متناسب هستند، نه قیمتی خیلی بالا و نه کالایی خیلی ضعیف!!

برای این مشتریان پسته اکبری درجه یک اما در انس های متوسط گزینه ایده آلی بوده و اگر می خواهید فروش موفقی داشته باشید، سعی کنید تا با این دست مشتریان حرفه ای رفتار کنید.

مشتریان قیمت محور: ما اگر چه چندان علاقه ای به مشتریان قیمت محور نداریم، اما می توان برای داشتن فروشی خوب از پسته های اکبری درجه دو و سه استفاده کرد.

نکته: اگر برای اعتبار خود ارزش قائل هستید، سعی کنید تا قیمت خود را تا حد خاصی برای مشتری پایین بیاورید و کیفیت کالا را زیاد کاهش ندهید.

قیمت انواع پسته اکبری خام

همانند هر پسته ای، پسته اکبری نیز دسته بندی های خاص خود را داشته و قیمت گذاری این محصول بر اساس دسته بندی هایی است که برای کالا وجود دارد.

قیمت گذاری پسته اکبری بر اساس:

  • درشتی محصول
  • میزان لک
  • درصد خندان یا همان درصد توچین
  • درصد دهن بست

انجام می شود.

به عنوان مثال هنگامی که ما می خواهیم پسته اکبری را خریداری کنیم، پسته را دقیق انس کرده و اگر انس پسته 21 باشد، با شمارش تعداد پسته های خندان، نیمه و دهن بست قیمت نهایی را به مشتری ارائه می کنیم.

ضمنا دقت کنید که رویت بار هم روی قیمت تاثیر دارد.

گاهی پسته اکبری با انس 23 از پسته اکبری با انس 20 گران تر تمام می شود و دلیل اصلی آن رویت بهتر اکبری انس 23 به نسبت 20 است.

به عبارت عامیانه “پسته برای تاجر جای بازی زیاد دارد!!”

این به آن معنی است که می توان قیمت های مختلفی را برای انس های مختلف ارائه کرد، پس هنگامی که قیمت را از دو تامین کننده دریافت می کنید، اگر کسی نرخ را بالاتر گفت گران فروش نیست و اگر کسی پایین تر گفت ارزان فروش نیست، قطعا کیفیت اجناس آن ها متفاوت است که نرخ متفاوت ارائه می کنند.

خرید و فروش پسته اکبری خام درجه یک

بازرگانی آرین یکی از مهم ترین رسالت هایی که بر عهده دارد این است که پسته را با نرخ بسیار خوب برای مشتریان خود تهیه کرده و آنان را در داشتن تجارتی پر سود یاری می دهد.

ما با دریافت اطلاعات از مشتری و ارزیابی وضعیت بازار فروش وی، بهترین گزینه را برای او پیشنهاد می دهیم، به عنوان مثال اگر مشتری بخواهد پسته خود را به منطقه کردستان عراق ارسال کند، قطعا ما اکبری درجه یک دستچین را پیشنهاد می دهیم، اما اگر بازار وی کشور روسیه باشد، پسته اکبری آب خندان برای صادرات مناسب است.

تامین پسته آرین از کجاست؟

همیشه مشتریان این سوال را از ما می پرسند که پسته خود را از کجا می خرید؟ قطعا ما در طی سالیانی که کار تجارت پسته را انجام می دهیم، کشاورزان مختلفی را شناخته ایم که هر یک تولید پسته خاصی را دارند و قطعا کشاورزانی هستند که پسته اکبری را برای ما تامین نموده و ما اجناس آنان را خریداری می کنیم.

پس تامین پسته آرین از کشاورزان بوده و بعضا از همکاران خود در زمینه تجارت پسته این کار را انجام می دهیم.

شما نیز می توانید هم اکنون برای خرید پسته اکبری درجه یک با ما در تماس باشید، تا بهترین محصولات با بهترین قیمت را به شما پیشنهاد دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − یک =