پسته اکبری درشت

قیمت فروش عمده بهترین پسته اکبری درشت انس 20 امسالی

پسته اکبری درشت انس 20 امسالی با نزدیک شدن به فصل پائیز به صورت محصول تازه با قیمت فروش عمده، بهترین گزینه برای بازار محصولات آجیلی می باشد.

از اواخر فصل تابستان در شهریور ماه تا فصل پائیز هر سال با رونق مناسب در بازار پسته ایرانی روبرو هستیم و تنوع خوب پسته از پسته فندقی، پسته کله قوچی، احمد آقای و اکبری متناسب با زمان مناسب برداشت، راهی بازار آجیل و خشکبار می گردند.

در بازار پسته ایران با مشتریان بسیاری روبرو هستیم که در زمان خرید به دنبال پسته های درشت و لوکس می باشند و در این بین پسته اکبری در انس های 18، 20، 22-20 و … و کله قوچی با انس های درشت به شدت طرفدار داشته و مشتریان به دنبال بار تازه و امسالی از انس های درشت پسته آجیلی هستند.

مقوله قیمت فروش در این نمونه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و با توجه به درصد دهن بست و دهن باز بودن خود پسته، رؤیت خود پسته و … امکان ارائه قیمت فروش مختلف را خواهیم داشت و عمده فروشان در این حوزه در یک بازار پر از نوسان اقدام به خرید و فروش می نمایند و حوزه پسته به شدت دچار نوسانات قیمت می باشد.

پسته اکبری درشت امسالی

پسته اکبری درشت امسالی را در می توانید در فصل پائیز از مجموعه ما دریافت نمائید و این نمونه از پسته از بهترین باغات فیض آباد و کرمان برداشت و آماده سازی می گردد و هم به صورت تفت داده شده و هم خام آماده ارائه به مشتریان در بازار ایران می باشد که به دنبال خرید محصولات لوکس در حوزه پسته می باشند.

در مورد تفت انواع پسته نیز می توانیم با بهره مندی از بهترین دستگاه های موجود در کشور، فرآوری های مختلف را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم و امکان تفت های مناسب برای بازار اروپا را نیز داریم که متناسب با ذائفه مشتریان در بازار جهانی آماده و ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − چهار =