صادرات پسته اکبری شور اروپایی درجه یک

پسته اکبری شور شده به روش های مختلفی از جمله اروپایی – سنتی و تنوری فرآوری شده و برای امر صادرات به کشور های خریدار اجناس درجه یک استفاده می شود.

پسته به عنوان یکی از بهتریم محصولات صادراتی ایران بوده که قطعا ضمن صادرات پسته خام ما می توانیم برنامه هایی را برای صادرات پسته شور شده داشته باشیم.

در بالا ما به انواع مختلفی از پسته شور اشاره کردیم که بهتر است با تشریح هر یک از متد های بالا شما را در انتخاب محصولی درجه یک یاری کنیم ….

پسته شور اروپایی:

در مدل تفت اروپایی، پسته قبل از تفت در ظروفی خاص داخل فرآورده خوابانده می شود و زمان تقریبی آن وابسته به نوع تفت چیزی بین 24 تا 48 ساعت متفاوت است، در این روش پسته پس از طی مرجله اول وارد فاز تفت شده و فرایند تفت تا زمانی که مغز محصول کاملا خشک شود ادامه پیدا می کند.

در این روش تفت پسته کاملا ترد و خوشمزه بوده و به دلیل استقبال اروپایی ها به تفت اروپایی شهرت یافته است.

در روش دوم ما تفت سنتی را داریم که ما بعد از فرایند تفت افزودنی ها را به پسته خود اضافه می کنیم، این روش برای بازار داخلی مورد استفاده بوده و مشتریان از کیفیت محصولاتی که به این شکل شور می شوند رضایت دارند.

در تفت سنتی ما طعم های مختلفی از جمله زعفرانی، لیمویی و… را داریم.

پسته اکبری شور صادراتی

در میان تمامی انواع پسته که ما آن را شور می کنیم، پسته اکبری شور برای صادرات به کشور های کیفیت محور از مشتریان خاص و ویژه ای برخوردار است.

پسته اکبری شور صادراتی را می توان به مشتریان کیفیت محور اروپایی، آسیایی و کانادایی ارائه نمود.

البته انتخاب نوع شور بر عهده خود مشتریان بوده و آنان می توانند به تناسب نوع نیاز خود هر یک از متد های شور سازی پسته را انتخاب کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + دوازده =