فروش پسته اکبری صادراتی دستچین تمام خندان

پسته اکبری صادراتی رفسنجان که به صورت دستچین و تمام خندان راهی بازار می شود را می توان پر فروش ترین محصول این خطه از کشورمان دانست.

شناخته شده ترین پسته تولیدی در ایران را می توان پسته اکبری دانست، این پسته با نام تجاری super long pistachio در بازار صادراتی ایران عرضه می شود.

بیایید تا با هم به بررسی بازار داخلی و صادراتی پسته اکبری بپردازیم تا بیشتر و بهتر در مورد فروش این کالا بحث نماییم:

پسته اکبری در بازار داخلی:

این نوع پسته برای همه مشتریان شناخته شده بوده و آنان این پسته را بسیار دوست دارند.

بسته به نوع بازار هدف پسته اکبری ارقام متفاوتی دارد، که برای بازار های خریدار محصولات لوکس قطعا پسته اکبری درشت و برای بازار های معمولی تر محصولات معمولی فروش خوبی دارند.

اگر بخواهیم بر اساس انس پسته این مساله را توضیح دهیم می توان این گونه بیان داشت که پسته اکبری در انس های 18 تا 23 برای مشتریانی مناسب است که به دنبال محصولات لوکس هستند و انس های 24 تا 28 هم مشتریانی را راضی نگه می دارد که پسته معمولی تر استفاده می کنند.

البته اگر حتی پسته اکبری در انس های معمولی هم دستچین شده باشد، قیمت آن بالا رفته و شاید برخی از مشتریان نتوانند از آن استفاده کنند.

پیشنهاد برای این دست مشتریان چیست؟

اگر چه ما چندان رضایتی برای ارائهه این پیشنهاد نداریم، اما با توجه به قیمت بالای پسته در بازار ناچار هستیم تا انواع پسته اکبری مناسب بازار را معرفی کرده تا همه بتوانند از پسته اکبری استفاده کنند.

پیشنهاد ما این است که شما به جای استفاده از پسته اکبری طبیعی خندان از نمونه های آب خندان شور شده استفاده کنید.

این نوع پسته به واسطه تولید از پسته های دهن بست دارای قیمت ارزان تری بوده و برای کار شما مناسب خواهند بود.

اما اگر آجیل فروش یا فعال در صنعت پسته هستید یک نکته را دقت کنید، آن هم این است که از مخلوط نمودن پسته طبیعی خندان و آب خندان خودداری کرده و انصاف را رعایت کنید.

شاید جالب باشد بدانید که برخی از فروشندگان با مخلوط نمودن پسته های مختلف و فروش آن به عنوان پسته خوب در بازار، در حق مشتری ظلم می کنند.

بنده امروز برای بررسی میدانی این امر به آجیل فروشی های سطح شهر مراجعه نمودم، برخی آجیل فروش ها با فروش پسته اصل به مشتری این امر اخلاقی را رعایت می کردند اما برخی دیگر که بنده عمدا از او پسته خریدم تا کیفیت کار را بررسی کنم، اقدام به مخلوط نمودن درصدی از پسته آب خندان، زرد و کجو داخل پسته ها نموده بود.

این وضعیت به شکلی بود وقتی من پسته را روی ترازو ریختم و فروشنده از تخصص من آگاه شد، کاملا دست و پای خود را گم کرد!!

بیایید تا با مصرف کنندگان خود رو راست باشیم و اجناس خوب و با کیفیت را در اختیار آنان قرار دهیم.

فروش پسته اکبری صادراتی در بازار جهانی

و اما بازار جهانی پسته اکبری صادراتی….

همان طور که گفتیم پسته اکبری خندان را می توان در بسیاری از کشور های دنیا به فروش رساند و همان طور که در بازار داخلی مشتریان کیفیت های مختلفی از آن را خریداری می کنند، در بازار صادراتی نیز وضعیت به همین شکل است.

مشتریان پسته در بازار صادراتی هر کدام به تناسب نوع بازار هدف خود محصول خاصی را خریداری می کنند، پس دقت کنید محصولی را به مشتری خود پیشنهاد دهید که او بتواند کالای مذکور را به فروش برساند.

بیایید تا با دو مثال این قضییه را شرح دهیم:

فرض کنیم اگر بخواهیم پسته را به بازار قطر صادر کنیم، قطعا باید از محصولی دست چین و تمام خندان برای مشتری خود بهره ببریم.

مشتریان در بازار قطر کیفیت محور بوده و به دنبال کیفیت اجناس هستند.

اما اگر بخواهیم بازار روسیه را برای صادرات انتخاب کنیم قطعا باید کالایی باشد که بتوان محصول را در آن جا به فروش رساند.

فروش پسته اکبری صادراتی آب خندان در بازار روسیه به مشتریان توصیه شده و محصولی باکیفیت بالاتر را برای فروش در این کشور توصیه نمی کنیم.

قیمت پسته اکبری صادراتی

از هر چه بگذریم سخن قیمت خوش تر است 🙂

اگر می خواهید پسته اکبری خریداری کنید، باید بدانید که قیمت این محصول بالاست و این پسته در دسته انواع پسته گران قیمت ایران قرار می گیرد.

سابق بر این هنگامی که ما بحث قیمت گذاری پسته را انجام می دادیم به پارامتر های مختلفی پیرامون این موضوع پرداختیم، اما اکنون قطعا نرخ ارز و نبود پسته در بازار را می توان دلیل اصلی افزایش چشم گیر نرخ پسته اکبری دانست.

صادرات پسته اکبری به عنوان بهترین پسته ایران تنها برای کسانی توجیه دارد که بتوانند با قیمت های بالای این محصول کنار آمده و کالا را در بازار صادراتی به فروش برسانند.

اگر می خواهید از محصولات ارزان تر برای صادرات استفاده کنید، قطعا محصولاتی همچون پسته فندقی خواهد توانست گره از کار شما بگشاید.

در نهایت از شما دعوت می کنیم تا اگر به فکر خرید پسته اکبری، صادرات این محصول و… هستید، حتما با بخش فروش بازرگانی آرین در تماس باشید و از طریق کانال تلگرامی این مجموعه پیگیر قیمت های کالا های صادراتی و آجیلی ما باشید.

ما آماده ایم تا بهترین محصولات خود را با بهترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت ذر اختیار شما بگذاریم تا در کنار هم فعالیت اقتصادی پر سود و پر رونقی را تجربه کنیم.

قطعا آرزوی ما برای شما داشتن تجارتی پر رونق و خوب است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 13 =