پسته باغی ارگانیک

تولیدکننده پسته باغی ارگانیک بارانی خندان خام صادراتی

پسته باغی ارگانیک بارانی به صورت خندان خام صادراتی به عنوان نخستین تولیدکننده این حوزه با یک محصول باکیفیت، یک خشکبار برتر را وارد بازار جهانی می نماید.

به عنوان نخستین تولیدکننده پسته باغی ارگانیک می توانیم آقای بارانی را به عنوان یک کارآفرین نمونه نام ببریم که در مسیر تولید انواع پسته ارگانیک، توانسته است به بزرگترین موفقیت دست یابد و کیفیتی بی نظیر از پسته های خندان خام را برای صادراتی موفق در این حوزه تولید و صادرات نموده است.

کیفیت و مزه ی بی نظیر پسته باغی ارگانیک بارانی در کنار گواهی BCS آلمان که یکی از معتبرترین گواهی ها برای محصولات ارگانیک می باشد از ویژه های شاخص نمونه پسته بارانی می باشد و این پسته توانسته است در مسیر صادرات به بازار جهانی پسته، بیشترین موفقیت را در این حوزه کسب نماید.

استفاده از روشهای به روز و متد به روز تولید محصولات ارگانیک و مهیا نمودن شرایط مطلوب برای تولید یک محصول مطلوب و مجموعه باتجربه و … همه در کنار هم قرار گرفته است و گزینه ای برتر و بی نظیر را در حوزه محصولات ارگانیک در حوزه پسته داریم.

پسته باغی ارگانیک خندان

محصولات تولیدشده در حوزه پسته باغی ارگانیک به صورت به حال خود بوده و در صادرات در این حوزه برخی روی خندان بودن محصول تمرکز می نمایند که با توجه به شرایط مطلوب تولید در ایران سعی نموده ایم در جهت رضایت مشتریانمان طبق درخواست آنها محصولاتی خندان و بهترین شرایط از نظر ظاهر پسته و کیفیتی درجه یک از محصول را ارائه نمائیم.

در جهت ارائه محصولات ارگانیک حوزه پسته، محصولات ارائه شده به صورت خام و با بیشترین تنوع محصولی در تناژهای مختلف آماده شده است و از این رو با توجه به ارگانیک بودن محصولات، امکان تفت محصول و فرآوری آن را به صورت نمکی میسر نموده ایم که با محصول ارگانیک سازگار می باشد و محصول نمک روی ارگانیک بودن پسته تأثیر منفی نداشته و متناسب با نیاز بازار هدف آماده سازی می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + چهار =