قیمت فروش انواع پسته بسته بندی برای صادرات

قیمت فروش پسته بسته بندی برای صادرات چه میزان است؟ انتخاب انواع محصولات صادراتی برای این مهم چه تاثیری بر نرخ نهایی کالا دارد؟

قطعا می دانید که پسته بسته بندی شده ایران که برای صادرات به خارج کشور مورد استفاده قرار می گیرد دارای تنوع بالایی بوده و مشتریان خاص خود را داراست.

بیایید تا قبل از پرداختن به سوالات بالا به چند موضوع کلی پیرامون پسته بسته بندی برای صادرات بپردازیم تا بیشتر و بهتر در مورد خود این محصول و بازار این کالا بدانیم.

رقبای ما در بازار پسته بسته بندی چه کسانی هستند؟

در بازار پسته بسته بندی شده ما رقبای بسیار زیاد و سر سختی داریم و هر کشوری که از ایران و امریکا پسته می خرد خود در زمینه بسته بندی پسته فعالیت می کند.

اما دو تولیدکننده بزرگ پسته بسته بندی شده که نباید از آن ها غافل شد امریکا و چین هستند که به تفکیک به بررسی وضعیت هر یک می پردازیم.

امریکا:

این کشور به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده پسته در دنیا بوده و برکسی پوشیده نیست که برند های بزرگ امریکایی توانسته اند با نو آوری در زمینه بسته بندی وضعیت خوبی را برای خود در بازار بین المللی دست و پا کنند.

پسته بسته بندی امریکا در حال حاضر به خوبی در کشور های دنیا به فروش رسیده و گوی سبقت را از دست دیگران رقبیان ربوده است.

چین:

این کشور به عنوان یک موتور صنعتی بزرگ همه چیز را تبدیل به کالا هایی برای صادرات می کنند.

این کشور در مورد پسته هم به همین شکل عمل کرده و انواع پسته را به صورت بسته بندی شده به دیگر کشور ها صادر می کند.

کشور چین با خرید پسته از ایران و امریکا با قیمت ارزان توانسته است در زمینه بسته بندی و ارز آوری از پسته بسیار خوب عمل کند.

برخی از تجار چینی با خرید پسته دهن بست ایران و آبخندان نمودن آن در کشور خودشان توانسته اند به شکلی عمل کنند که پسته ایرانی به بهترین قیمت ممکن برای آنان در بازار جهانی به فروش برسد.

ما برای رقابت با این کشور ها باید چه کنیم؟

برای رقابت با این کشور ها ما نیاز داریم تا….

اول بازاریابی خود را در بازار های جهانی تغییر دهیم و مشتریان را قانع کنیم آنان خرید خود را به صورت بسته بندی شده از ما انجام دهند؛ چه بسا که با شرایط فعلی این کار بسیار سخت است.

دوم بتوانیم بسته بندی هایی در خور بازار جهانی را تولید کنیم و بتوانیم با کشور های دیگر رقابت کنیم، انواع بسته بندی پسته در کشور ما قدیمی بوده و برای بازار جهانی مناسب نیست.

سوم دولت مردان ما وضعیت روابط خارجی را بهبود بخشند تا بتوانیم محصولات خود را صادر کنیم.

و راه های بسیار دیگری که به ذهن همه ما می رسد بهترین راه حل ها برای افزایش فروش محصولات ایرانی در بازار جهانی است.

قیمت پسته بسته بندی برای صادرات

قیمت فروش پسته بسته بندی برای صادرات یکی از مهم ترین پارامتر هایی است که توجه مشتریان را به خود جلب می کند و مشتریان به یکی از نکاتی که بعد از نوع بسته بندی های ما دقت می کنند این است که کالا را با چه قیمتی در اختیار انان می گذاریم.

قیمت فروش پسته بسته بندی شده به پارامتر های مختلفی بستگی دارد که باید تک تک به این پارامتر ها بپردازیم:

نوع پسته مورد استفاده برای بسته بندی:

نوع پسته ای که شرکت ها برای بسته بندی استفاده می کنند متفاوت است، پس دقت کنید که اگر نرخ پسته بسته بندی شده را از چند شرکت گرفتید و آنان نرخ های متفاوتی دادند، قطعا نوع پسته آنان متفاوت می باشد.

به صورت معمول پسته فندقی و احمد آقایی در انس های متوسط تا ریز برای بسته بندی استفاده می شود و تولیدکنندگان از پسته فرآوری شده برای این منظور استفاده می کنند.

برخی از تولیدکنندگان پسته بسته بندی برای صادرات سعی می کنند برای تعدیل قیمت های خود اقدام به مخلوط نمودن درصدی پسته آب خندان در محصول خود نموده و بعضا این کار باعث شده تا بازار صادراتی خود را از دست بدهند، پس اگر قصد بسته بندی و صادرات پسته را دارید، هیچ گاه این کار را انجام ندهید.

شاید برای شما سوال باشد که چرا پسته احمد آقایی و فندقی؟

دقت کنید هنگامی که شما پسته ای را برای بسته بندی و صادرات انتخاب می کنید دو مساله خیلی اهمیت دارد:

  1. قیمت
  2. تعداد پسته های موجود در بسته بندی

قطعا قیمت این دو پسته به نسبت بقیه اقلام مناسب تر بوده و حرفی روی آن نیست.

اما مورد دوم اندکی نیاز به توضیح دارد….

فرض کنیم اگر یک بسته بندی 30 گرمی پسته داشته باشیم و تنها 5 دانه پسته اکبری داخل آن باشد چه حسی به مشتری دست می دهد؟ قطعا احساس خوبی ندارد پس ما از پسته فندقی برای بسته بندی استفاده می کنیم تا تعداد پسته های مورد استفاده در بسته بیشتر شده و در واقع قاعده تعداد به وزن در بسته پسته رعایت شود.

نوع بسته بندی:

در مقاله انواع پسته بسته بندی به صورت کامل در مورد نوع بسته ها و انواع آن توضیح ارائه شده و می توانید با مطالعه آن اطلاعات خود را تکمیل کنید.

و ….

در نهایت از شما دعوت می کنیم تا برای خرید پسته بسته بندی برای صادرات با بخش فروش آرین در ارتباط باشید تا بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت فروش در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

شما لایق بهترین ها هستید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =