قیمت فروش انواع پسته بسته بندی نارمک

پسته بسته بندی نارمک به عنوان یکی از محصولات پر فروش در بازار صادراتی بوده که قیمت آن به نسبت انواع محصولات دیگر شرکت ها برای مصرف کننده مقرون به صرفه است.

بسیاری از مشتریان هنگامی که ما تماس می گیرند و درخواست پسته بسته بندی شده را دارند، سوالاتی را از ما می پرسند که می خواهیم در این مقاله به صورت کامل به این ابهامات پاسخ دهیم.

در ابتدا اجازه دهید تا ابهامات اولیه برخی از دوستان را با طرح چند سوال پاسخ دهیم.

آیا بسته بندی با برند ما ممکن است؟

معمولا شرکت ها و کارخانه جات بسته بندی سعی می کنند تا در ایامی که کارخانه آن ها سفارش زیادی برای بسته بندی ندارد، برای دیگر شرکت ها به صورت حق العملکاری بسته بندی را انجام دهند، اما معمولا بیشتر این کارخانه جات سعی می کنند تا برند خود را بسته بندی کرده و در بازار ارائه کنند.

اما ما در این مقاله قصد نداریم تا در مورد پسته بسته بندی با برند شما صحبت کنیم و قصد داریم تا به صورت کامل به پسته بسته بندی نارمک بپردازیم و انواع آن را برای شما تشریح کنیم تا هنگام خرید بدانید که چه محصولاتی را باید خریداری کنید.

انواع پسته بسته بندی نارمک

انواع پسته بسته بندی نارمک که در حال حاضر ما برای صادرات در اختیار داریم به شرح زیر هستند:

پسته بسته بندی قوطی:

این نوع بسته بندی به عنوان یکی از بهترین انواع محصولات بوده و با توجه به حجم فروش بالای این محصول در بین دیگر محصولات، ما به این نتیجه رسیده ایم که بسته بندی قوطی طرفداران زیادی داشته و به همین دلیل بر روی افزایش حجم تولید و تنوع بسته بندی تمرکز نموده ایم.

در حال حاضر ما می توانیم پسته قوطی را در بسته های 200 و 350 گرمی در بازار ارائه کنیم.

نکته: این بسته بندی برای صادرات به کشور های عربی به خصوص امارات و همچنین بسته هدیه کارمندان در ادارات بسیار مناسب است.

پسته بسته بندی وکیوم:

ما معمولا پسته یک کیلویی را به صورت وکیوم شده در بازار ارائه می کنیم و تمام سعی ما بر این است که در آینده اوزان دیگر را نیز به کار خود اضافه کنیم.

پسته بسته بندی لفافه آلمینیومی:

این نوع بسته بندی برای فروش در فروشگاه ها بسیار مناسب بوده و کالایی ایده آل برای امور صادراتی به شما می آید.

بسته بندی فوق دارای تنوع وزنی بسیار خوبی بوده که شامل اوزان 30، 40، 80، 160، 240، 400، 420 گرمی می باشد.

بسته بندی مذکور به دلیل استفاده از طرح های خاص روی بسته بسیار جذاب بوده و شتریان زیادی برای خرید آن ابراز تمایل کرده اند.

بسته بندی ظروف پت:

این بسته بندی در یک وزن در بازار به فروش می رسد که آن هم 250 گرمی است، بسته فوق برای بازار هایی که باید حتما محصول داخل بسته بندی را ببینند مناسب است.

دقت کنید که ما ضمن پسته بسته بندی شده دیگر خشکبار را بسته بندی می کنیم، به همین جهت برای دریافت لیست کامل محصولات به بخش فروش مراجعه کرده و لیست و کاتالوگ محصولات را دریافت کنید.

قیمت پسته بسته بندی نارمک

پسته بسته بندی نارمک ب دلیل تلرانس قیمت های بازار پسته معمولا نرخ ثابتی نداشته و معمولا مشتریان در هر سفارش باید، با تعیین میزان خرید خود قیمت را از ما دریافت کند.

بهتر است تا پارامتر های موثر بر این محصول را برای شما ذکر کنیم:

نرخ پسته:

نرخ پسته در بازار کشور ما معمولا تغییرات زیادی دارد، اگر قیمت پسته تغییری نکند، ما هم قیمت پسته بسته بندی خود را تغییر نمی دهیم، اما اگر قیمت تغییر کند، ما هم ناچار هستیم تا قیمت ها را به همان اندازه که نرخ کشوری تغییر داشته بالا ببریم.

نوع پسته:

معمولا در بسته بندی پسته از دو نوع پسته احمد آقایی درجه یک و پسته فندقی استفاده می شود، اگر پسته دیگری در بسته بندی مورد استفاده قرار گیرد، به تناسب گران تر یا ارزان تر بودن محصول می توان توقع تغییر قیمت را داشت.

بازار هدف:

شاید برای شما عجیب باشد که بازار هدف چه تاثیری بر قیمت پسته بسته بندی دارد؟

برخی از کشور ها همانند کشور های اروپایی، پسته داخل بسته بندی را تست کرده و باید پسته مذکور آفلاتوکسین زیر حد مجاز را داشته باشد، قطعا تهیه چنین پسته ای در ایران هزینه بر بوده و باید روی قیمت ها منظور شود.

میزان خرید:

ما در خرید های بالا می توانیم تخفیفات خوبی را برای مشتریان در نظر بگیریم، اما دقت کنید چون سود در بار های صادراتی کم است پس توقع تخفیف بالا را داشته باشید.

پارامتر های دیگری نیز بر قیمت پسته بسته بندی درجه یک موثر است که ما برای کوتاه شدن مطلب به همین چند مورد بسنده می کنیم.

فروش پسته بسته بندی نارمک

اگر بعد از مطالعه این مقاله به فکر خرید پسته بسته بندی شده از یک فروشنده منصف هستید، حتما با ما تماس بگیرید تا بهترین پیشنهاد های خود را برای فروش محصولات به شما ارائه کنیم.

ما تضمین می کنیم تا بهترین قیمت را برای محصولات صادراتی خود به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید از محل فروش محصولات ما بیشترین میزان سود را داشته باشید.

از شما دعوت می کنیم تا با بخش فروش پسته بسته بندی ما تماس گرفته تا ضمن ارائه مشاوره ای کامل در مورد خرید پسته بسته بندی شده، شما را در راستای تجارتی موفق قرار دهیم.

پس برای داشتن بهترین تجارت با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + ده =