پسته تفت اروپایی

مرکز فروش پسته تفت اروپایی صادراتی جهت بازار اروپا

پسته تفت اروپایی صادراتی جهت بازار اروپا در مرکز فروش آرین، متناسب با ذائقه مشتریان صادراتی در این محصول فرآوری و آماده سازی می گردد.

خوشبختانه سالهاست که در حوزه پسته کار می کنیم و به عنوان یکی از صادرکنندگان حوزه پسته به بازار جهانی این محصول توانسته ایم هم به صورت پسته خندان خام و هم به صورت پسته فرآوری شده، بهترین محصولات را وارد بازار جهانی می نمائیم.

امکان تفت پسته با طعم های مختلف در ایران میسر است و تولیدکنندگان حوزه پسته بیشترین تنوع محصولی را در حوزه تفت و فرآوری پسته دارا می باشند.

به عنوان مرکز فروش و صادرات خشکبار ایرانی ما در جهت بازارهایی که به دنبال محصولات فرآوری در حوزه خشکبار هستند قدم برداشته و گزینه ای بی نظیر با تفتی فوق العاده را در پسته به مشتریانمان معرفی می نمائیم که این امکان با تولید پسته تفت اروپایی در مجموعه ما میسر می باشد و خوشبختانه این طعم بسیار مطلوب برای مشتریان در بازارهای اروپایی بوده و به شدت با ذائقه آنها سازگار می باشد.

در بازار ایران نیز با توجه به طعم بی نظیر این محصول و استفاده از نمک بسیار کم، شاهد هستیم که مشتریان داخلی نیز از این نمونه تفت استقبال نموده اند و از فروش بسیار مطلوبی در داخل نیز بهره مند بوده ایم و از این رو اگر شما با بازارهایی روبرو هستید که به دنبال پسته فرآوری شده هستند می توانید بهترین گزینه را در مجموعه ما داشته باشید و بهترین پیشنهاد را به مشتریانتان بدهید.

پسته تفت اروپایی صادراتی

امکان تولید پسته تفت اروپایی صادراتی را در نمونه های مختلف از پسته فندقی، اکبری، احمدآقایی، کله قوچی و … داریم و می توانید با انتخاب نمونه پسته مورد نظر خود و انس مطلوب، بهترین فرآوری را در کمترین زمان ممکن به صورت یک محصول فله ای و یا بسته بندی شده از ما دریافت نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + دو =