پسته درشت آجیلی

مرکز خرید و فروش پسته درشت آجیلی اکبری توچین خندان ت 20

پسته درشت آجیلی اکبری توچین خندان انس 20 با توجه به استقبال ویژه از این خشکبار در مرکز خرید و فروش اینترنتی از محصولات بسیار پرفروش می باشد.

در بین انواع پسته درشت آجیلی، پسته اکبری توچین و دستچین خندان با انس هایی مانند 18 و 20 می درخشد و این محصول بسیار پرطرفدار می باشد و بسیاری از آجیلی های کشور که از مشتریان ثابت ما هستند به دنبال انس های درشت در محصول پسته خندان می باشند و اکبری و کله قوچی به شدت در مرکز خرید و فروش ما پرطرفدار می باشد.

در بسیاری از آجیلی های کشور بخصوص در آجیلی های لوکس مشتریان به ظاهر پسته توجه نشان می دهند و با توجه به اینکه در بازار ایران فروش و عرضه محصول به صورت فله فروشی می باشد شاهد آن هستیم که مشتریان با توجه به ظاهر پسته به دنبال پسته های درشت و لوکس می روند و بعد از درشتی و کیفیت به مقوله قیمت محصول توجه نشان می دهند.

البته مشتریان بسیاری در حوزه پسته هستند که روی قیمت این محصول مانور می دهند و خوشبختانه در حوزه پسته می توانیم مشتریان مختلف با توجه به تنوع خوب حاکم بر حوزه پسته را ساپورت نمائیم و می توانیم جوابگوی بازارهایی باشیم که به دنبال محصول لوکس یا خوش قیمت هستند و می توانیم هر دو دسته مشتری را پاسخگو باشیم.

پسته درشت آجیلی خندان

پسته درشت آجیلی خندان را در کیفیت های اکبری و کله قوچی با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم و هم به صورت محصول خام و هم فرآوری شده در تفت های مختلف می توانیم بهترین گزینه ها را برای مشتریانمان داشته باشیم.

انس های 18 و 20 از پسته آجیلی ایران را می توانید در مجموعه آرین داشته باشید و در مناسبت های مختلف مانند یلدا و عید نوروز می توانید قیمت های بهتر را از مجموعه ما بخواهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + سیزده =